natural cosmetics concept with copy space scaled

وقتی توی آینه نگاه میکنی نگران افزایش سن و مشکلات پوستت هستی؟
نگران نباش تیم ما رژیم ها و درمان های مراقبت از پوست جامع و مناسب با نوع پوستت را ارائه میده که نگرانیت رو کاملا برطرف می کنه
مشاورمون هم رایگانه
مراقب حال پوستت هستیم

در خانه پوست مریدا چه خدماتی ارائه می شود؟

placeholder
 
پوست از مهم ترین اعضای بدن هست که روی زیبایی ظاهری بسیار موثر می باشد. برای اینکه بیشتر از سن واقعی روی پوست چین و چروک نیفتد و پوست افتاده نشود، باید در طول زندگی توجه ویژه ای به سلامتی و شادابی آن داشت. اگر بیرون از خانه می روید باید بدانید که در طول روز، چربی، آلودگی هوا و گردوخاک روی پوست شما قرار می گیرد در این شرایط مواد آرایشی نیز به آلودگی های قبلی اضافه می شود و در صورتی که قبل از خواب صورت تان را نشویید، هنگامی که سرتان را روی بالش می گذارید، تمام این آلودگی ها به سطح بالش تان می مالد و منافذ پوست شما را می بندد، در نتیجه پوست دیگر نمی تواند نفس بکشد و جوش و سایر مشکلات پوستی به سراغ صورت شما می آید. و از طرفی اشعه های نور خورشید در پوست لک هایی ایجاد میکند 
امروزه با پیشرفت علم پزشکی و به وجود آمدن روشهای مدرن و با عوارض کم دستیابی به پوست سالم و شاداب در هر سنی امکانپذیر است.
در خانه پوست مریدا خدمات متعددی انجام می شود که به شرح زیر است:
2202.q703.018.S.m004.c12.skin anatomy layers structure

         1- فشیال صورت و معرفی مراحل

فشیال در اصل یک درمان پوستی چند مرحله ای است که یکی از بهترین راه ها برای تغذیه و لطافت پوست شماست. مراحل فشیال شامل:
مشاوره ، آماده سازی، پاکسازی ،بخور آب ،لایه برداری، استخراج (تخلیه جوش ها و آلودگی های سطح پوست)، ماساژ پوستی، ماسک های صورت ، تونر صورت، سرم ها، مرطوب کننده و ضد آفتاب 
clean face scaled

        2_ کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یک روش درمانی غیر جراحی است که برای درمان و بهبود ظاهر پوست استفاده میشه ویژگی های این روش درمانی شامل موارد زیر است:
حذف تیرگی های صورت و بدن، کاهش و رفع خطوط پوستی، افزایش خاصیت کشسانی  درمان سلولیت های بدن، موجب کاهش و در نهایت رفع استرچ مارک های بدن می شود،  آبریسانی و حفظ رطوبت پوست ، رفع تیرگی های بدن و روشن کننده شفاف کنندگی پوست ،حذف آکنه های پوستی و…
کربوکسی تراپی به روش های متنوعی انجام می شود در خانه پوست مریدا با ژل کربوکسی که حاوی مقادیر زیادی از دی اکسید کربن با خاصیت درمانی پوست است، انجام می شود.  مقادیر ژل پس از انتشار co2 بر روی سطح پوست، خود به عنوان یک عایق عمل میکند و نمیگذارد کربن هایی که آزاد شده اند از سطح پوست فاصله بگیرند.
در نتیجه دی اکسید کربن در ناحیه ما بین پوست صورت و ژل کربوکسی انباشته میشود و با برخورد به لایه عایق مانند ژل به سمت پوست تغییر مسیر میدهد، در نتیجه Co2 از لایه های مرده پوست را از بین میبرد و به لایه های درونی پوست نفوذ میکنند.
close up hyaluronic acid tratment 1 scaled
before after portrait mature woman retouched scaled e1703618056145
     3- مزونیدلینگ
مزونیدلینگ یک روش‌ ترکیبی است که باعث افزایش سطح ساخت کلاژن و ترميم و جوانسازی پوست می‌شود. مزونیدلینگ از دو کلمه «مزو» که آغاز کلمه مزودرم است و « نیدلینگ» که به معنی سوزن زدن می‌باشد تشکیل شده است. مزونیدلینگ در واقع ترکیبی از دو شیوه مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که در این شیوه کوکتل‌های مزوتراپی به عمق لایه مزودم فرستاده شده و درمان را در این لایه انجام می‌دهند و در پایان، کیفیت، انعطاف‌پذیری و کشسانی پوست را بیشتر می‌کند.
patient undergoing microneedling procedure
     4- مزوتراپی مو
مزوتراپی مو یک روش درمانی است که برای تقویت و رشد موها استفاده می‌شود. در این روش، مواد مغذی و ویتامین‌ها به صورت تزریقی به پوست سر تزریق می‌شوند تا تغذیه و رشد موها را بهبود بخشند. این روش با توجه به نیازهای هر فرد با مواد متفاوتی انجام می‌شود.
 فواید مزوتراپی مو
تقویت رشد مو ،کاهش ریزش مو ، افزایش ضخامت مو، کاهش چربی مو، افزایش جریان خون به مو، درمان شوره سر
Screenshot 2024 01 04 21 59 33 809 com.miui .gallery e1704393423793