برای آموزش حرفه ای و اصولی نیاز به وجود فضای آموزشی متناسب با دوره، مدرس مجرب و امکانات آموزشی آرایشی با رعایت الزامات بهداشتی می باشد.
آ
موزشگاه مریم رحیمی فرد با فضایی آرام و بهداشتی از شما هنرجویان محترم استقبال گرم می نماید و با توجه به آنچه می‎خواهید چه در حوزه خدمات زیبایی و چه در حوزه آموزشی، بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می ‌‎دهد.
هدف ما تربیت بهترین متخصصین در حوزه آرایشگری، زیبایی و جوانسازی با آینده شغلی روشن می‎باشد.

آموزش های ویژه بازار کار

آموزشگاه آرایشگری مریم رحیمی فرد در ۶ بخشِ آموزش خدمات پوست، خدمات آرایش دائم، خدمات زیبایی ناخن، خدمات زیبایی مو، خدمات کرم سازی، خدمات اختصاصی عروس، با کاملترین امکانات، تحت نظر مدرسین مجرب فعالیت می‎کند.
برای هریک از بخش‎های زیبایی، مدرسین متخصص و باتجربه در نظر گرفته شده که به شما تنها جدیدترین تکینک ها را آموزش نمی دهند بلکه از شما می‎خواهند ذهنی منعطف و خلاق داشته باشید و تکنیک‎ها را متناسب با سبک مراجعین آینده‎تان بکار گیرید تا به آن‎ها تجربه‎ای متفاوت از زیبایی هدیه دهید.
آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد با مجوز رسمی از سازمان فنی وحرفه‎ای در سال ۱۳۹۹ به مدیریت دکتر مریم رحیمی ‎فرد تاسیس شده است.

دکتر مریم رحیمی فرد
دکتر مریم رحیمی فرد

 مریم رحیمی ‎فرد کیست؟

دکتر مریم رحیمی ‎فرد فارغ التحصیل رشته ژنتیک در مقطع دکتری است و با گذراندن دوره‎های تخصصی زیبایی و سابقۀ فعالیتِ چندین و چند ساله درحوزه مراقبت‎های پوستی و جوانسازی را در کنار تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی را به همراه دارد.

سوابق و تخصص ها

دکتر مریم رحیمی فرد علاوه بر مشاوره، دانش و تجربۀ خود را در دوره‎های آموزشی “پاکسازی و کار با تجهیزات” و همچنین “اپراتور لیزر” در آموزشگاه زیبایی و آرایشگری مریم رحیمی فرد با مجوز رسمی از سازمان فنی وحرفه‎ای که در سال ۱۳۹۹ تأسیس شده است، در اختیار هنرجویان زیبایی قرار می‎دهد. این آموزشگاه در پایان دوره‎ها به هنرجویان خود در صورت گرفتن نمرۀ قبولی گواهی پایان دوره اعطا می نماید. همچنین با گذراندن دوره های آموزشی به سادگی می توانید در امتحان فنی و حرفه ای موفق گردید و گواهینامه رسمی را دریافت نمایید.

نمایی از آموزشگاه
نمایی از آموزشگاه

مولف کتب فنی و حرفه ای

تخصص و تجربه ی ارزشمند ایشان در کار با دستگاه‎های زیبایی و تناسب اندام زمینه را فراهم کرده است تا کتاب‎های “کاربرد تجهیزات و دستگاه‎های رایج در زیبایی و تناسب اندام” و همچنین کتاب “رعایت الزام سلامت، بهداشت و ایمنی کار با لیزر” را مطابق با استانداردهای وزرات بهداشت و سازمان فنی و حرفه‌ای تالیف کند.

مولف کتب فنی و حرفه ای
مولف کتب فنی و حرفه ای

گواهینامه های دکتر مریم رحیمی فرد

دکتر مریم رحیمی فرد جدای از تحصیلات دانشگاهی دوره های آموزشی در حوزه زیبایی را گذرانده است تا توانمندی خود را افزایش داده و با آگاهی از تمامی حوزه ها بالاترین اثربخشی آموزشی را در آموزشگاه آرایشگری و زیبایی فراهم آورد.