آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

آموزش مسئول بهداشت کار

برای اینکه تمام کارگران و کارکنان در محل کار خود از ایمنی برخوردار بوده و بتوانند پس از اتمام کار با سلامت کامل منزل خود بازگردند باید افرادی که تحت عنوان مسئول بهداشت کار محیط کار و نیروی کاری را با مراقبت های بهداشتی همراه کرده و عوامل مضری که ممکن است در محیط وجود داشته باشد را شناسایی کنند ، زیرا تمام مشاغل دارای خطرات ایمنی مخصوص به خود هستند که برای برطرف شدن آنها باید اقدامات اساسی و ضروری صورت گیرد. بنابراین وجود نیروی مسئول بهداشت کار در محیط های کاری بسیار مهم می باشد. بطور کلی در همه جا نام بهداشت و ایمنی به دنبال یکدیگر آمده تا میزان صدمات و حوادث کاهش یابد.
درست است که رشته مسئول بهداشت کار در دانشگاه ارائه می شود اما از آنجایی که افراد زیادی تمایل دارند این تخصص را یاد گرفته و به صورت جدی در این زمینه مشغول به کار شوند آموزشگاه های آزاد نیز تدریس این رشته را ارائه داده و افراد علاقه مند می توانند به صورت آزادی این رشته را فرا گیرند. بدین منظور دوره آموزش مسئول بهداشت کار در آموزشگاه مریم رحیمی فرد ارائه شده و هنرجویان می‌توانند زیر نظر مربیان متخصص فنی حرفه ای این دوره را گذرانده و موفق به کسب مدرک شوند.

وظایف مسئول بهداشت کار چیست؟

مهم ترین وظایف این افراد شامل نظارت دقیق بر روی بهداشتی کار کردن یک مجموعه و شناسایی و بررسی عواملی است که سلامت کارکنان را به خطر انداخته و ایجاد کردن راه حل های ایمن برای از بین بردن این عوامل است.
یکی دیگر از وظایف مهم مسئول بهداشت کار این است که نظارت دقیقی بر اجرا شدن قوانین بهداشت کار داشته باشد.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش مسئول بهداشت کار ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

در آموزشگاه مریم رحیمی فرد برای دوره مسئول بهداشت کار چه سرفصل هایی ارائه می شود؟

سرفصل های این دوره عبارتند از:

– کنترل عوامل زیان آور محیط کار
– کنترل عوامل زیان آور شیمیایی محیط کار
– ارزیابی بیماری های ناشی از کار
– تشکیل پرونده های بهداشتی و پزشکی
– پیشگیری از حوادث شغلی در محیط کار
– بکار گیری دستورالعمل های مهندسی انسانی با ارگانومی
– ارزیابی و کنترل تغذیه کارکنان
– انجام کمک های اولیه در محیط کار
– ارزیابی و انجام خدمات بهداشتی
– دفع پسماندها و پساب های صنعتی
– سم شناسی صنعتی و پیشگیری از مسمومیت

آموزش مسئول بهداشت کار
آموزش مسئول بهداشت کار

دلایل انتخاب آموزشگاه مریم رحیمی فرد توسط هنرجویان چیست؟

– دوره های آموزشی برگزار شده در این آموزشگاه دریک فضای آرام و صد درصد بهداشتی برگزار شده و هدف از برگزاری این دوره ها تربیت افراد می باشند.
– از نظر دریافت شهریه آموزشگاه برای هنرجویان امکاناتی را فراهم کرده است تا بتوانند شهریه خود را در طی دوره آموزشی به صورت اقساط پرداخت کنند.
– هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزشی در صورت درخواست می توانند معرفی نامه برای فنی حرفه ای دریافت نموده و پس از گذراندن آزمون فنی حرفه ای موفق به کسب مدرک بین‌المللی خود شوند.
– آموزشگاه برای هنرجویان شاغل و کسانی که تایم کافی برای شرکت در کلاس ها را ندارند نیز امکاناتی را فراهم نموده است تا بتوانند پس از ساعات کاری خود در بعد از ظهرها و یا روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیل در کلاس ها شرکت کنند.

برای کسب اطلاع از شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *