آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش خودآرایی

یکی از پرطرفدار ترین شاخه های میکاپ، خودارایی نام دارد. تقریباً تمام خانم ها عاشق آرایش کردن برای افزایش زیبایی خود هستند به همین دلیل همیشه آرایشگاه ها مملو از خانم هایی است که برای مراسمات مختلف در آرایشگاهها برای انجام میکاپ روی صورت خود حضور می یابند.
اما عده ای نیز تمایل دارند تا آرایش صورت را خودشان انجام دهند بنابراین، داوطلب شرکت در دوره های خودآرایی می شوند تا تکنیک ها و روش های ویژه برای آرایش صورت خود را یاد بگیرند.
در این دوره ها افراد می آموزند که چگونه میتوانند با صرف وقت و حوصله زیاد و تمرین مکرر و پیاده سازی تکنیک های آرایشی از رفتن به آرایشگاه بی نیاز شوند.
دوره های آموزش خودآرایی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد برگزار شده و هنرجویان در طی این دوره با پیش نیازهایی که قبل از انجام خودآرایی باید صورت گیرد و همچنین تمام نکات و تکنیک هایی که در طی خود دارایی باید رعایت کنند آشنا شده و می آموزند که چگونه می توانند به صورت کاملاً حرفه ای صورت خود را میکاپ کنند.

آموزش خودآرایی در تهران
آموزش خودآرایی در تهران

قبل از انجام خودآرایی رعایت چه نکاتی الزامی است؟

همه خانم ها برای آنکه بتوانند زیبایی خود را حفظ کنند لازم است مراقب سلامت پوست و موی خود بوده و در طول روز از انجام موارد زیر غافل نشوند.
– از انجام آرایش های سنگین و غلیظ که بسیار چرب بوده و به پوست اسیب می رساند خودداری نموده و به جای آن میکاپ ملایم و ملیح را بر روی صورت خود پیاده سازی کنید.
– استفاده از کرمهای ضد آفتاب، کرم های آبرسان پوست و کرم های دور چشم در طول روز یکی از ضروریات است که باعث حفظ سلامت پوست در طولانی مدت می شوند. بنابراین یکی دیگر از نکاتی است که تمام خانم ها باید آن را رعایت کنند.
– همه خانم ها در طول روز باید حتماً یک بار از ماسک های زیبایی که با استفاده از مواد طبیعی تهیه شده اند و باعث لطافت و درخشندگی به دلیل رساندن ویتامین ها مواد مغذی به پوست می شوند، استفاده کنند.
– یکی از موارد مهمی که باعث تنفس پوست و ترمیم آسان آن می شود پاک کردن مواد آرایشی در انتهای روز است و ضروری است که مواد آرایشی حتماً توسط مواد پاک کننده آرایشی صورت حذف شوند.

su_note note_color=”#F6F2E7″] برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش بافت مو ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

[/su_note]

مراحل انجام خودآرایی چیست؟

برای انجام خودآرایی ابتدا و قبل از آن که به سراغ لوازم آرایشی بروید لازم است پوست صورت خود را به خوبی با آب و صابون بشویید.
پس از شستشو و خشک کردن کامل پوست لازم است از کرم مرطوب کننده یا آبرسان پوست استفاده نموده و آن را به صورت یکنواخت بر روی پوست صورت پخش کنید.
در مرحله بعدی باید توسط کرم پودر به پوست صورتتان رنگ دهید. برای این کار باید به نقاط مختلف صورت کرم را اعمال نموده و با پد آرایشی آن را در تمام نقاط صورت پخش کنید تا به صورت یکنواخت بر روی پوست اعمال شود.
در مرحله بعد باید برجستگی هایی را بر روی صورت خود توسط کرم پودر تیره تر از کرم پودری که برای رنگ بخشیدن به صورت اعمال کرده اید، ایجاد کنید.
به عنوان مثال می توانید تیغه بینی را با کرم تیره تر بپوشانید تا بینی خود را کوچک تر جلوه دهید و یا از کرم تیره تر بر روی استخوان گونه برای برجسته تر نشان دادن گونه استفاده کنید.
در انتهای اعمال کرم ها باید از فیکساتور برای فیکس کردن کرم و آرایش خود استفاده کنید و آن را به تمام نقاط صورت خود اعمال کنید.
مرحله بعد در خود آرایی آرایش چشم است که با اعمال خط چشم ، ریمل و سایه پشت پلک چشم انجام می شود..
فراموش نکنید که در هر مرحله از برس و پدهای مخصوص استفاده نموده و لوازم آرایشی را با آنها به صورت خود اعمال کنید.
قدم بعدی اعمال رژگونه به گونه ها بوده و در انتها باید از رژلب مناسب که باعث جلوه بخشیدن به لب های شما می شود استفاده کنید.
در دوره های آموزشی خود آرایی در آموزشگاه مریم رحیمی فر تمام تکنیک های آرایش و نحوه انجام آنها به هنرجو به طور کامل آموزش داده می شود تا هنرجو بتواند به صورت حرفه ای میکاپ خود را انجام دهد.

مراحل آموزش خودآرایی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد چیست؟

در ابتدای آموزش خودآرایی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد ، هنرجویان با مقدمات کارهایی که برای گریم و با توجه به نوع چهره باید انجام شود، آشنا می شوند. در ادامه مربیان هنرجویان را با ابزارهایی که باید برای خود آرایی مورد استفاده قرار گیرد آشنا می کنند سپس به آنها می آموزند که چگونه باید کانتورینگ صورت خود را انجام دهند.
در گام بعدی مربیان نحوه خط چشم کشیدن با توجه به فرم چشم و نحوه مژه گذاری را به هنرجویان آموزش می دهند و در انتها از هنرجویان خواسته می شود تا انواع آرایش را بر روی صورت خود زیر نظر مربیان انجام دهند.

لوازم مورد نیاز برای خودآرایی شامل چیست؟

برای گذراندن دوره خودارایی لازم است هنرجو تمام لوازمات آرایش شامل خط چشم مایع، کرم های مرطوب کننده، انواع ریمل های رنگی، رژلب برق ، لب رژ مایع ، رژ لب مایع رژ گونه های پودری، چرب، مداد چشم چرب، فن های متعادل کننده پوست، قلم خط چشم و انواع براش ها و برس ها را داشته باشند.

پس از پایان دوره خودارایی هنرجویان چه مهارت هایی را کسب می کنند؟

پس از گذراندن دوره آموزش خودآرایی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجویان می توانند کاملا ماهرانه و مسلط آرایش روزانه صورت خود را انجام داده و به طور کاملاً حرفه ای انواع مدل های خط چشم و سایه را به صورت خود اعمال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *