آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آرایش دائم

یکی از آموزش های پرطرفدار در آموزشگاه مریم رحیمی فرد دوره آموزش آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن می باشد.
آرایش دائمی یک روش زیبایی شناختی نوآورانه است که به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند فرم ابروها ، لب ها ،چشم ها را با تزریق رنگدانه زیر پوست با استفاده از ابزارهای مخصوص اصلاح کنند. اثرات این روش آرایشی دائمی بوده و می ‌تواند چند سال باقی بماند.
این روش آرایشی با استفاده از دو تکنیک میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ انجام می شود.

دوره آرایش دائم

آرایش دائم در کدام یک از اعضا استفاده می ‌شود؟

استفاده از میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم در اعضای صورت بود که شامل موارد زیر می باشند:

– چشم

از میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم برای فرم دادن به چشم استفاده شده و توسط آن خط چشم کشیده شده و با استفاده از ابزارهای مخصوص حالت چشم ها با مژه ها تطبیق داده می شود.

– مژه

یکی از روش هایی که برای ضخیم تر شدن و تقویت مژه ها استفاده می‌شود لیفت مژه است که یکی از روش های آرایش دائم بوده و از آن به جای ریمل زدن و اکستنشن مژه استفاده می شود و توسط آن مژه ها با استفاده از مواد کراتینه تقویت شده وبا تزریق رنگدانه رنگ آمیزی می شوند.

– لب

یکی از روش های آرایشی برای برجسته تر نشان دادن فرم لب ها استفاده از میکروپیگمنتیشن است که توسط آن رژ لب و خط لب تاتو می شود.

– ابرو

یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی و آرایشی بوده که علاوه بر میکروپیگمنتیشن با روش‌های مختلفی مانند میکروبلیدینگ و فیبروز نیز انجام می‌شود.

مزایای استفاده از آرایش دائم چیست؟

گسترش آرایش دائم به دلیل مزایای زیادی که این روش به همراه دارد ، است.
استفاده از این روش برای قرینه کردن ابروها ، بهبود و زیبا سازی خط لب ، تاتو کردن ابرو در افرادی که ابروهای آنها کم پشت است و در افرادی که فرق سر خود جای زخمی دارند که مانع از رویش مو شده است این روش قسمت های بی مو را پنهان می سازد و همچنین افرادی که به دلیل آلرژی نمی توانند از مواد آرایشی استفاده کنند آرایش دائم بهترین روش برای حالت دادن به فرم چشم ، ابرو و لب بوده و افراد را بی نیاز از استفاده از مواد آرایشی می کند . با استفاده از این روش می ‌توان لکه های ناشی از ماه گرفتگی را نیز پنهان نمود وظاهر پلک های چشم را بهبود بخشید.
بسیاری از افراد دارای لب های بی رنگ یا سفیدی هستند که با استفاده از تاتو کردن رژ لب می ‌توانند به لب های خود رنگ بخشیده و یا حتی سیاهی های دور لب را نیز از بین ببرند.

آموزش دائم آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چیست؟

در این دوره آرایشی برای برطرف کردن نواقص صورت و افزایش زیبایی آن نحوه طراحی به صورت کامل که شامل روش های میکروبلیدینگ، هاشور زدن ابرو، فیبروز کردن ابرو، آموزش میکروپیگمنتیشن و میکروشیدینگ است به هنرجویان آموزش داده می‌ شود .همچنین مربیان به هنرجویان نحوه کار با قلم میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ را آموخته و یاد می دهند که هنگام انجام این روش ها فشار دست چقدر باشد.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش آرایش دائم ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

سرفصل های آموزش دائم در آموزشگاه مریم رحیمی فرد چه مواردی است؟

– آموزش تاتو خط لب و رژ لب
– میکروشیدینگ کردن ابرو
– نحوه میکروبلیدینگ ابرو
– تاتو کردن خط چشم
– نحوه هاشور و سایه زدن ابرو
– میکروپیگمنتیشن کردن ابرو
– آموزش بن مژه
– فیبروز کردن ابرو

مراحل دوره آموزشی شامل چیست؟

درآموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجویانی که در دوره آموزش آرایش دائم ثبت نام کرده‌اند در ابتدا با انواع مختلف روش های آرایش دائم آشنا شده و سپس با ابزارهایی که در روش های مختلف آرایش دائم استفاده می شود و نحوه استفاده از آنها آشنا می‌ شوند.
در ادامه هنرجویان یاد می ‌گیرند که چگونه طراحی روی صورت مشتری را انجام داده تا بتوانند روش مورد نظر او را بر روی صورتش پیاده سازی کنند.
پس از گذر از این مراحل هنرجویان با نحوه انجام کار ، نحوه در دست گرفتن ابزار و میزان فشاری که باید اعمال کنند آشنا می شوند و در انتها زیر نظر مربی به صورت عملی مواردی را که آموزش دیده اند بر روی صورت مدل پیاده سازی می کنند.
یکی دیگر از موارد مهمی که در دوره آموزش آرایش دائم در آموزشگاه مریم رحیمی فرد آموزش داده می شود نحوه استفاده از بی حس کننده ها برای کاهش درد افراد درحین انجام میکروپیگمنتیشن و همچنین معرفی پمادهای مخصوص برای اعمال به ناحیه پس از انجام روش می باشد.

برای آموزش آرایش دائم چه ابزار و وسایلی مورد نیاز است؟

ابزار هایی که در دوره آموزش آرایش دائم استفاده می شود شامل دستگاه های مخصوص، موچین، قلمو ، کارتریج ، رنگ تمرینی، برس ، رنگ ابرو، گوش پاک کن، کیت تاتو، جوهر تاتو، استریلیزه کننده سوزن تاتو، کرم های بی حس کننده ، سوزن در سایزهای مختلف، شابلون کاغذ پوستی و غیره می باشد که تمام این وسایل در قالب یک پک در هنگام ثبت نام به هنر جو ارائه شده و هزینه آنها بر عهده هنرجو است.

برای کسب اطلاع بیشتر ، شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

در پایان دوره هنرجویان قادر به انجام چه اعمالی هستند؟

پس از گذراندن دوره آموزش آرایش دائم در آموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجویان با انواع تکنیک های آرایش دائم به صورت کامل آشنا شده و می توانند انواع این روش ها را صورت کاملاً مسلط و حرفه‌ای بر روی صورت مشتریان انجام دهند.
پس از پایان یافتن دوره ، هنرجویان به فنی حرفه‌ای معرفی شده و با دادن آزمون و دریافت مدرک فنی و حرفه ای و می توانند به عنوان یک تاتوکار وارد بازار کار شده و برای خود درآمد کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *