آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش رنگ و مش

با توجه به اینکه رنگ کردن موها و پیاده سازی تکنیک های مختلف بر روی آن جهت زیباسازی و پر به نظر رسیدن آن ها یکی از شاخه های آرایشی پرطرفدار در بین خانم‌ها است ، روزانه افراد زیادی را برای انجام این امور روانه سالن های آرایشی می ‌کند.
به همین دلیل دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد یکی از دوره هایی است که داوطلبان زیادی داشته و افراد زیادی خواهان یادگیری این رشته آرایشی و انجام آن به صورت حرفه ای برای کسب درآمد هستند.

در دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد چه مواردی آموزش داده می‌ شوند؟

هنر جویان در این دوره با انواع مختلف رنگ مو آشنا شده و می آموزند که چگونه با ترکیب کردن رنگ های مختلف به رنگ ترکیبی دلخواه رسیده و چگونه بدون آنکه تمام موها را رنگ کنند با گذاشتن رنگ بر روی ریشه باعث یکدست سازی رنگ کل موها شوند.
هنرجویان در آموزشگاه مریم رحیمی فرد در دوره آموزش رنگ و مش با نحوه دکلره کردن مو به صورت اصولی و صحیح آشنا شده و مربیان مجرب این مرکز رنگساژ کردن موها را نیز آموزش می دهند.
در این دوره هنرجویان یاد می ‌گیرند که چگونه بر اساس رنگ پوست مشتری مناسب ترین رنگ را که شامل رنگ های ترکیبی و ژورنالی می باشد بر روی موهای مشتری گذاشته و از تکنیک های جدید و مدرن رنگ مو استفاده کنند.
در پایان این دوره هنرجویان می ‌توانند بر اساس درخواست مشتری تمام تکنیک های رنگ و مش که برای انجام آنها نیاز به تخصص و مهارت است را طبق سلیقه مشتری بر روی موهای آنان انجام دهند.

دوره آموزش رنگ و مش
دوره آموزش رنگ و مش

ابزار و وسایل مورد نیاز برای دوره آموزش رنگ و مش چیست؟

ابزار و وسایلی که برای دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد نیاز است هنگام ثبت نام در قالب یک پک به هنرجویان داده می شود و هزینه آن برعهده هنرجو است. این ابزار شامل برس گرد ، پیشبند یکبار مصرف، کلاه رنگ نایلونی یکبار مصرف، فویل آلومینیوم در عرض های مختلف، ویتامینه مو، نرم کننده، شانه ، بیگودی فر ، قلاب ، کلیپس ، برس رنگ، رنگ های دائم و موقت، انواع کرم اکسیدان، پودر دکلره، سشوار کلاهی برقی، سشوار دستی ، رنگ مو مایع و غیره می باشد.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش رنگ و مش ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

 

برای کسب اطلاع بیشتر ، شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد چیست؟

– آشنایی با انواع رنگ ها، مثلث رنگ ها و یاد گرفتن رنگ شناسی به صورت کامل در سطح مبتدی و حرفه ای
– نحوه ترکیب کردن رنگ های اولیه و ثانویه
– آشنایی با رنگ های ترکیبی و نحوه ایجاد آنها
– نحوه شناسایی رنگ ها و رنگ خوانی از روی کاتالوگ
– تشخیص پایه رنگ ها
– چگونگی رنگ گذاشتن بر روی موها در چند مرحله
– نحوه رنگ کردن ریشه مو و رنگ کردن به صورت کامل
– انجام رنگساژهای مکمل
– پوشش دادن سفیدی مو ها توسط رنگ های پایه
– آشنایی با انواع پودرهای دکلره و اکسیدان
– آشنایی با محصولات معتبر مکمل و ویتامینه برای موها بعد از دکلره
– آشنایی با تکنیک های دکلره و نحوه انجام دکوپاژ و رنگبری
– چگونگی گرفتن رنگ زرد و نارنجی مو با عملیات رفله گیری و خنثی سازی
– آشنا شدن با تکنیک های آمبره و سامبره
– انجام هایلایت کردن مو توسط فویل و سوئیت مش

مراحل آموزش دوره رنگ و مش شامل چیست؟

در این دوره آموزشی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجویان زیر نظر مربیان مجرب و متخصص در این زمینه ابتدا با انواع رنگ موها آشنا شده و نحوه ترکیب کردن آنها با یکدیگر را می آموزند.
در ادامه هنرجویان یاد می‌ گیرند که چگونه رنگ را بر روی موها گذاشته یا فقط ریشه را رنگ کنند و موها را رنگساژ کنند.
مرحله بعدی در آموزش رنگ و مش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد آموزش دکلره کردن اصولی موها بدون سوزاندن و آسیب به آنها می باشد .
در ادامه هنرجویان با انواع مختلف تکنیک های رنگ کردن مو که شامل آمبره ، سامبره ، بالیاژ و غیره می باشد آشنا می شوند و در انتها موارد یادگرفته شده را زیر نظر مربیان بر روی موهای مدل انجام داده و اشکالات آنها توسط مربیان گرفته می شود.

دوره آموزش رنگ و مش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چند دسته است؟

این دوره آموزشی در دو دسته مبتدی و پیشرفته برگزار شده و هنرجویان بر حسب دلخواه می توانند تنها در دوره مبتدی و یا مبتدی و پیشرفته شرکت کنند.
در دوره مبتدی هنرجویان به صورت تئوری با پایه رنگ کردن مو آشنا شده و ساختار مو، نحوه کاتالوگ خوانی، ترکیب رنگ ،پوشش دادن موهای سفید با رنگ، نحوه دکلره کردن و مش کردن با کلاه و رنگساژ را یاد می ‌گیرند و در انتها موارد یاد گرفته را به صورت عملی انجام می‌ دهند .
اما در دوره پیشرفته هنرجویان یاد می‌گیرند که مش کردن مو را با روش های مختلف مانند فویل و کلاه بصورت حرفه ای انجام داده و ترمیم مش ها را نیز انجام دهند.
در این دوره هنرجویان دکلره کردن به صورت حرفه‌ای و انجام هایلایت های فانتزی، پیاده سازی تکنیک های آمبره، سامبره ، بالیاژ، رنگ های کهکشانی و غیره را نیز آموزش می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *