آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش میکروبلیدینگ

یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار در بین هنرجویان دوره آموزش میکروبلیدینگ است که در آموزشگاه مریم رحیمی فرد ارائه شده و از علاقه مندان به این رشته ثبت نام به عمل می آید. این دوره نظر مربیان مجرب و متخصص فنی و حرفه ایی برگزار شده و هنرجویان به صورت اصولی و صحیح با روش میکروبلیدینگ کردن ابرو آشنا می شوند.
میکروبلدینگ نوعی آرایش نیمه دائمی برای ابرو است که در طی آن برای طراحی شکل دلخواه بر روی ابرو، رنگدانه های رنگی توسط سوزن وارد پوست شده و خطوط فوق‌العاده ظریفی که ماندگاری دارد را ایجاد می کند.
به عبارت دیگر میکروبلدینگ نوعی نوآورانه از آرایش نیمه دائمی است که 12 تا 18 ماه ماندگاری داشته و با هدف پر کردن ابروهای کم پشت انجام می شود . در این روش میکروبلیدینگ کار با تیغ برش های کوچک روی ابرو ایجاد نموده و سپس آنها را با جوهر خالکوبی پر می ‌کند.
در این دوره بر تقویت ابرو ها تمرکز شده و هنرجویان با جدیدترین تکنیک های میکروبلدینگ برای کشیدن خط های نازک لابلای ابروهای فرد توسط دستگاه های مخصوص که باعث پرتر به نظر رسیدن ابروهای طبیعی می شود آشنا می شوند.
آرایش های دائمی و نیمه دائمی یکی از صنعت رو به رشد است و میکروبلیدینگ نیز یکی از محبوب ترین ها است. برای آنکه بتوانید یک میکروبلیدینگ کار حرفه ای شوید باید زمان گذاشته به صورت تخصصی دوره های آموزشی آن را بگذرانید و علاوه بر آن از خلاقیت برخوردار بوده و به این رشته علاقه زیادی داشته باشید.
همچنین برای آنکه بتوانید در این صنعت ماندگار بود و بصورت دائمی درآمد داشته باشید باید علم خود را با شرکت در دوره های آموزشی به روز نگه دارید.

در دوره آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه رحیمی فرد چه مواردی آموزش داده می ‌شود؟

در این دوره مربیان هنرجویان را با آناتومی پوست از جمله بافت و ته رنگ پوست آشنا نموده و آنها را با تئوری و ترکیب رنگ ها آشنا می کنند.
هنرجویان در ادامه می آموزند که چگونه طراحی ابرو را متناسب با چهره فرد و به صورت کاملاً متقارن انجام دهند . برای طراحی به هنرجویان آموزش داده می شود که چگونه از مداد های مخصوص ابرو استفاده نموده و طرح اولیه ابرو را بر روی صورت مشتری ترسیم کنند. پس از آن نوبت به انتخاب رنگ متناسب با رنگ پوست بوده و به هنرجویان آموزش داده می شود که چگونه این رنگدانه ها را انتخاب کنند، سپس هنرجویان با نحوه انتخاب سوزن و تجهیزات مناسب برای این کار آشنا می شوند.
در ادامه هنرجویان نحوه رعایت بهداشت، ایمنی و استریلیزاسیون وسایل را فرا گرفته و مربیان به آنها نحوه به کار بردن تکنیک های اصلاح آرایش نیمه دائمی را می آموزند.
گام بعدی در دوره آموزش میکروبلیدینگ نحوه بی حس کردن ابرو توسط ژل بی حس کننده و استفاده از ابزار آلات برای این کار است که به صورت تئوری و عملی آموزش داده شده و هنرجویان نحوه پیاده سازی آن ها بر روی ابروی مشتری را یاد می‌ گیرند.
علاوه بر تمام موارد فوق مربیان آموزشگاه مریم رحیمی فرد میزان فشار دستی که باید برای این کار اعمال شود و همچنین میزان کشش پوست پیشانی را به هنرجویان آموزش داده و می آموزند که پوست را تا چه حدی بکشند که پس از ایجاد برش، این برش با کشش پوست عمیق نشده و ورم و خونریزی زیاد ایجاد نشوند یا کشش آنقدر کم نباشد که رنگدانه ها نتوانند به جای مناسب تزریق شوند.
در انتها هنرجویان آموزش هایی را که در مورد میکروبلیدینگ یاد گرفته اند بر روی ابروی مدل زیر نظر مربیان پیاده سازی می کنند.
یکی دیگر از مواردی که به هنرجویان آموزش داده می شود این است که از قلموهای مختلفی که دارای سوزن های متعدد هستند استفاده نموده و رنگ را توسط آن ها به داخل پوست تزریق کنند.
به هنرجویان همچنین آموزش داده می شود که چگونه مراقبت هایی که لازم است مشتری پس از انجام میکروبلیدینگ انجام دهد را به آنها گوشزد نموده تا از ایجاد عوارض جلوگیری شود.
قابل ذکر است که هنرجویان در صورتی که در دوره آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شرکت کنند با هاشور زدن ابرو ها، تاتو کردن به روش هاشور و بلیدینگ کردن ابرو نیز آشنا می شوند.

دوره آموزش میکروبلیدینگ
دوره آموزش میکروبلیدینگ

ابزار و وسایل مورد نیاز برای گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ شامل چیست؟

به طور کلی برای بلیدینگ کردن ابرو نیاز به ابزار و وسایلی مانند دستگاه میکروبلیدینگ، رنگ برای تاتو ابرو، تیغه های مخصوص، پماد بی حسی، قلم دستی نقره ای سنگین، قلم خارج از مرکز و رنگ مخصوص، قلمی که دارای تیغه های جانبی بوده و با نام قلم میکرو شناخته می‌ شود است که تمام این وسایل در قالب یک پک در هنگام ثبت نام به هنرجو ارائه می‌شود و هزینه آنها بر عهده هنرجو می باشد.

su_note note_color=”#F6F2E7″] برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش میکروبلیدینگ ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

[/su_note]

پس از پایان دوره هنرجویان موفق به کسب چه توانایی هایی می شوند؟

گذراندن دوره آموزش میکروبلیدینگ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد باعث می‌ شود هنرجویان پس از گذراندن دوره بتوانند میکروبلیدینگ کردن را به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای انجام داده و بر این امر تسلط کافی داشته باشند . هنرجویان همچنین می ‌توانند در صورتی که مایل باشند پس از پایان دوره و گرفتن معرفی نامه از آموزشگاه در آزمون های فنی و حرفه‌ای شرکت نموده و پس از کسب مدرک به صورت مستقل جذب بازار کار شوند .
با توجه به اینکه میکروبلیدینگ کردن ابرو حالتی بسیار طبیعی تر از تاتو به ابرو می بخشد افراد زیادی تمایل به انجام این کار داشته در نتیجه از درآمد بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *