آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره منشی گری پزشکی

یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار در آموزشگاه مریم رحیمی فرد ، دوره آموزش منشی گری پزشکی است . هنرجویان پس از ثبت نام در این دوره می توانند مهارت و پتانسیل شغلی خود را به حداکثر برسانند.
امروزه تقاضا برای دریافت خدمات پزشکی افزایش یافته و افراد زیادی روزانه داوطلب استفاده از خدمات پزشکی می باشند. به همین دلیل پزشکان برای این که بتوانند مطب خود را به خوبی مدیریت کنند نیاز به افرادی به عنوان منشی دارند تا کارهای مربوط به مطب را برای آنها انجام داده و امور را هماهنگ کنند.
این افراد باید دارای تجربه در این امور بوده و برای اینکه بتوانند مطب را به خوبی اداره کنند در این زمینه آموزش دیده باشند تا علاوه بر اینکه نحوه ارتباط با بیماران را به صورت آکادمیک یاد می گیرند با برخی اطلاعات زمینه ای پزشکی نیز آشنا شوند تا با توجه به اینکه شغلی پر زحمت و حساس را بر عهده دارند بتوانند مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهند.
افرادی که به عنوان منشی پزشک در مطب ها مشغول به کار می شوند باید بتوانند از بیماران استقبال کرده و آنها را در فرآیند رزرو نوبت با پزشکان راهنمایی کنند.
در این دوره ، جلسات کلاس درس با موارد آموزشی پیشرفته ترکیب شده و به هنرجویان یک سطح آموزشی فراگیر می دهد که منجر به کسب صلاحیت های ارزشمند می ‌شود.
به طور کلی وظیفه منشی پزشکی شامل پذیرش بیماران، پاسخگویی به تماس و سوالات آنها ، هدایت تماس ها ،هماهنگی قرار ملاقات بیمار و پزشک و پردازش فاکتور ها و پرداخت ها است.
یک منشی پزشک باید بتواند عملیات مطب را به خوبی اجرا کند.
هدف از برگزاری دوره آموزش منشی گری تربیت افرادی به عنوان منشی است که گردش کار روان در مطب را تضمین نموده تا بیماران بتوانند بهترین خدمات را دریافت کنند.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش منشی گری پزشکی ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

این دوره در آموزشگاه مریم رحیمی فرد زیر نظر مربیان با تجربه و ماهر حرفه ای فنی و حرفه‌ای برگزار شده و هنرجویان پس از گذراندن دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای و کسب مدرک می توانند به صورت کاملاً مسلط و حرفه‌ای جذب بازار کار شوند.
افرادی که دوره آموزش منشی گری پزشکی را می گذرانند علاوه بر مطب های پزشکی می توانند در کلینیک ها، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی نیز مشغول به کار شوند.

دوره منشی گری پزشکی
دوره منشی گری پزشکی

موارد آموزشی برای دوره منشی گری پزشکی شامل چیست؟

با توجه به اینکه مسئولیت های منشی گری پزشکی شامل پذیرش و کمک به بیماران، نگهداری از سوابق پزشکی و بیمه‌ای و مدیریت ارتباطات است در آموزشگاه رحیمی فرد هنرجویانی که در این دوره آموزشی ثبت نام کرده اند تحت تعالیم زیر قرار می گیرند:
– نحوه برقراری ارتباط با بیماران و مشخص کردن هدف آنان از بازدید با پزشک
– مصاحبه با بیماران و دریافت مدارک و اطلاعات بیمه ای آنها
– نحوه استفاده از کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف مربوط به این شغل
– برنامه ریزی برای قرار ملاقات بیمار و پزشک برای معاینه، جراحی و مشاوره های پزشکی و یادآوری قرار به بیماران
– پاسخگویی به تلفن و تماس های مستقیم
– انجام امور مربوط به بیمه برای رسیدگی به مطالبات
– پردازش فاکتورها ، صورت حساب ها و پرداخت ها

چرا باید دوره آموزش منشی گری پزشکی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد را انتخاب کنید؟

– در آموزشگاه مریم رحیمی فرد برای دوره آموزش منشی گری پزشکی همه چیز از ایجاد گزارش های پزشکی حرفه ای تا یادگیری نحوه رونویسی اسناد حاوی اصطلاحات پزشکی آموزش داده می ‌شود.
– این آموزشگاه آموزش های آکادمیک با کیفیت بالا را ارائه می دهد که به شما این امکان را می دهد در رشته انتخابی خود واجد شرایط شوید .همچنین به شما یک پایه محکم برای کمک به ایجاد حرفه یا کسب و کار ارائه می ‌شود.
– شما می توانید دوره آموزش منشی گری پزشکی را با یک دوره آموزشی دیگر ترکیب کنید تا قابلیت استخدام خود را افزایش دهید به عنوان مثال می توانید دوره آموزش منشی گری پزشکی را با دوره‌ مایکروسافت آفیس همراه کنید.
– هنرجویان می‌ توانند در هر زمان که مایل باشند در دوره ها شرکت کنند . آنها همچنین می توانند کلاس های خود را به دلخواه خود به صورت خصوصی، نیمه گروهی و گروهی برداشته و در صورت کمبود وقت در روزهای تعطیل یا آخر هفته در این دوره ها شرکت کنند.
– یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث شده است آموزشگاه مریم رحیمی فرد انتخاب اول هنرجویان برای گذراندن دوره آموزش منشی گری پزشکی باشد این است که این آموزشگاه امکان پرداخت اقساط شهریه را برای هنرجویان فراهم نموده است.

سرفصل های دوره منشی گری پزشکی شامل چیست؟

– درآموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجویانی که در دوره پزشکی ثبت‌نام کرده‌اند ابتدا با نحوه رژیم درمانی و اصول تغذیه مناسب آشنا می شوند.
– آشنایی با انواع بیمه ها و تحویل مدارک مورد نیاز پزشکی
– نحوه پذیرش اصولی بیماران
– آشنایی با انواع روش های تشخیصی که شامل روش های آزمایشگاهی و تصویربرداری می باشد.
– آشنایی با اصطلاحات و اختصارات پزشکی
– آموزش کارهای اورژانسی و انجام سی پی آر برای بیماران
– نحوه بررسی علائم حیاتی بیمار
– آموزش مبانی کامپیوتر
– یادگیری مسئولیت ها و اخلاق حرفه ای
– آشنایی با انواع بیماری های عفونی و نحوه کنترل عفونت

برای کسب اطلاع از شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

 

سایر دوره های مرتبط در آموزشگاه مریم رحیمی فرد :

. دوره آموزش تکنسین داروخانه
. دوره کمک های اولیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *