آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش گریم و میکاپ

آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد به شیوه تخصصی و اصولی آموزش داده می‌شود. این آموزشگاه، آموزش گریم و میکاپ را با شرایط مختلف به شما ارائه می‌دهد. در سطح یک آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد، متعادل سازی پوست و میکاپ به شما آموزش داده می‌شود.
در دوره‌های متعادل سازی، اینکه چطور با رنگ های مختلف به روی صورت، زیبایی‌های آن را پررنگ‌تر و نقاط ضعف آن را کم ‌رنگ‌تر کنید را یاد می‌گیرید. در ادامه این مقاله از سایت آموزشگاه مریم رحیمی فرد، سر فصل‌های آموزش گریم و میکاپ را به همراه اطلاعات کامل این دوره در اختیار شما قرار می‌دهیم، با ما همراه باشید.

آموزش گریم و میکاپ تخصصی – متعادل سازی چهره

اولین چیزی که در دوره آموزش گریم و میکاپ باید به آن توجه کرد، متعادل سازی چهره است. خوشبختانه آموزشگاه گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد، روند کامل میکاپ و گریم را به هنرجویان یاد می‌دهد. در این دوره آموزش گریم و میکاپ یاد می‌گیرید که چگونه یک آرایش حرفه‌ای خلق کنید. دوره آموزش متعادل سازی صورت شامل آموزش شناخت انواع فرم‌های صورت، آموزش کانتورینگ صورت بر اساس نوع چهره فرد، آموزش تکنیک‌های روز گریم و میکاپ، آموزش کار با برندهای لوازم آرایش حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای و آموزش آرایش کامل صورت افراد با انواع چهره‌های متفاوت می‌شود. شما به عنوان هنرجو در این دوره یاد می‌گیرید که چطور بهترین لوازم آرایش را متناسب با تیپ‌های پوستی انتخاب کنید. هدف از این دوره این است که افرادی ماهر و متخصص را که توانایی انجام هر گونه گریمی را به روی صورت افراد دارند، پیدا کنید. لازم است بتوانید همان طور که سلیقه مشتری است، میکاپی را برای او خلق کنید که در عین حال که اصولی و مطابق سلیقه مشتری است، زیبا هم به نظر برسد. در دوره آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد این عوامل به طور دقیق بررسی می‌شود.

آموزش گریم و میکاپ
آموزش گریم و میکاپ

سر فصل‌ های دوره آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد (متعادل سازی)

در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه نقاط قوت صورت را افزایش داده و نقاط ضعف آن را بپوشانید. این دوره برای تأثیرگذاری و زیبایی بیشتر میکاپ و آرایش بسیار کاربرد دارد و مشتریان شما را چندین برابر راضی‌تر نگه می‌دارد. در دوره آموزش گریم و میکاپ حرفه ‌ای، آموزش گریم و میکاپ صورت دخترانه را یاد می‌گیرید. همچنین در این دوره، آموزش گریم و میکاپ عروس، آموزش گریم و میکاپ صورت و آموزش گریم ترسناک ساده به شما ارائه می‌شود. از جمله سایر سر فصل‌های دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• آشنایی با انواع چهره و آرایش مناسب آن‌ها
• آشنایی با انواع پوست‌ها و مواد آرایشی مناسب آن‌ها
• شناخت برندها و محصولات و طرز استفاده صحیح آن‌ها
• گریم خشک
• کانتورینگ خشک و چرب
• مژه گذاری
• 5 مدل اصلی سایه
• آموزش آرایش ابرو
• آرایش لب
• هایلایت کردن
• فیکس کردن میکاپ

دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد، با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود از شما حتی بعد از زمانی که به بازار کار وارد شدید برگزار می‌شود. در پایان دوره آموزش گریم و میکاپ هنرجویان با دریافت مدرک فنی حرفه‌ای توسط آموزشگاه، به این سازمان معرفی می‌شوند. همچنین شما می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه، مدرک QAL انگلیس را نیز تهیه کنید.

su_note note_color=”#F6F2E7″] برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش گریم و میکاپ ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

[/su_note]

آشنایی با انواع چهره و آرایش مناسب آن‌ها در دوره آموزش گریم و میکاپ

اینکه بتوانید صورت کسی را به صورت اصولی و زیبا آرایش کنید، به دانش و تجربه کافی نیاز دارد و آرایش درست صورت باید به نحوی باشد که از دیدن آن لذت ببرید، خیلی غلیظ یا خیلی ساده نباشد و جلوه زیبایی‌های صورت فرد را بیشتر کند. نباید حس کنید که قوانینی مانع به کار بردن سلیقه شخصی می‌شود؛ بلکه باید یک میکاپ اصولی و متناسب با سلیقه مشتری خود پیدا کنید. تکنیک‌های فوق العاده ای وجود دارد که می‌توانید فرم‌های مختلف صورت را به بهترین نحو آرایش کنید. در دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد، می‌توانید تمام این اصول را به بهترین نحو یاد گرفته و اجرا کنید.

آشنایی با انواع پوست‌ ها و مواد آرایشی مناسب آن‌ ها در دوره آموزش گریم و میکاپ

برای اینکه بهترین مراقبت را از پوست داشته باشید و همچنین مواد آرایشی مناسب نوع پوست مشتری را انتخاب کنید، باید دوره‌های تخصصی آموزش گریم و میکاپ را بگذرانید. امروزه تنوع بالایی در محصولات مراقبت از پوست و مواد آرایشی و زیبایی وجود دارد که تنها در صورتی که ویژگی‌های پوست مشتری اطلاعات داشته باشید می‌توانید محصول مناسبی را برای او استفاده کنید. اگر نوع پوست فرد اشتباه تشخیص داده شود و از محصولات نامناسبی برای آن استفاده کنید، وضعیت میکاپ به روی صورت ماندگاری و جلوه خیلی کمی خواهد داشت. بنابراین لازم است که دوره‌های تخصصی آموزش گریم و میکاپ را بگذرانید. آموزشگاه مریم رحیمی فرد، دوره‌های آموزشی گریم و میکاپ را به طور تخصصی و اصولی برگزار کرده و اطلاعات کاملی در این زمینه به شما ارائه می‌کند.

آموزش گریم و میکاپ عروس – مراحل آموزش گریم چهره

در ابتدا باید آموزش گریم و میکاپ صورت را به صورت مقدماتی فرا بگیرید. در مرحله بعد، مربی اصول کانتورینگ را به شما آموزش می‌دهد. در گام سوم نوبت این می‌رسد که با مژه گذاری و انواع میکاپ چشم آشنا شوید و بدانید که برای هر چشم و هر رنگ پوستی چه آرایشی متناسب شما است. در مرحله چهارم، کانتور لب را یاد خواهید گرفت. در این قسمت با حالت لب‌های مختلف و نحوه کانتورینگ هر یک آشنا می‌شوید. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی انواع آرایش‌ها را روی مدل انجام داده و نتیجه آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد را مشاهده می‌کنید.

آموزش میکاپ صورت دخترانه – آموزش گریم و میکاپ به صورت متعادل سازی

در دوره‌های آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد، اول از هر چیز فرم‌های مختلف صورت و انواع رنگ پوست به هنرجویان توضیح داده می‌شود. بعد از آن، یک سری نکات کلی درباره میکاپ و گریم با توجه به فرم صورت و رنگ پوست فرد به شما گفته می‌شود. این موارد شامل نکات و اصولی از جمله تمیز کردن صورت و پاک کردن چربی از روی پوست، استفاده از کرم و وسایل بهداشتی مناسب با توجه به رنگ و نوع پوست و همچنین رنگ شناسی و انتخاب رنگ مناسب است. در دوره آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد یاد می‌گیرید که چطور با توجه به رنگ پوست و رنگ کانتور، چطور ایرادات صورت را محو کنید و جلوه زیباتری به آن ببخشید.
با توجه به اینکه روزانه مد روز آرایشی بانوان تفاوت می‌کند، به روز بودن و مطلع بودن آخرین مد روز، از ویژگی‌های مهمی است که هر میکاپ آرتیست باید آن را بداند. برای این کار هنرجو باید ژورنال‌های جدید و صفحات اینستاگرامی سلبریتی‌ها را مشاهده کنند تا با جدیدترین مد روز آشنا شوید. در مرحله آخر آموزش آرایش صورت، شما نحوه درست انجام میکاپ و ترتیب انجام دادن میکاپ و گریم را تمرین خواهید کرد. برای یادگیری بهتر دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی مریم رحیمی فرد، هنرجو انواع میکاپ‌ها و گریم را به روی پوست‌های مختلف انجام می‌دهد تا اثر و نتیجه کار را از نزدیک مشاهده کند.

آموزش کامل میکاپ – نحوه برگزاری آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد

کلاس‌های دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی مریم رحیمی فرد به صورت حضوری برگزار می‌شود. این کلاس‌ها می‌تواند گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی باشد که شما با توجه به شرایط خودتان، گزینه مناسبی را انتخاب می‌کنید. طبق قوانین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تعداد نفرات در کلاس خصوصی باید بین 1 تا 3 سفر باشد. به همین ترتیب کلاس‌های نیمه خصوصی 3 تا 8 نر و کلاس‌های گروهی از 8 تا 15 نفره هستند. کلاس‌ها بعد از رسیدن به حد نصاب با هماهنگی مربی آغاز شده و در هفته سه بار برگزار می‌شود. دوره آموزش گریم و میکاپ حرفه ‌ای برای راحتی خانم‌هایی که کارمند هستند و یا در شهرستان زندگی می‌کنند، می‌تواند کلاس‌های خود را در روزهای آخر هفته برگزار کند. به همین ترتیب می‌توانید با مربی خود هماهنگ کرده و در روزهای آخر هفته، روزهای تعطیل و یا ساعت‌های کاری عصر نیز دوره آموزش گریم و میکاپ حرفه ‌ای را دریافت کنید. هزینه آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد متناسب به نوع کلاسی که در آن شرکت می کنید (گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی) متغیر است.

برگزاری آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد
برگزاری آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد

 

آموزش گریم و میکاپ صورت – ابزار و وسایل دوره آموزش گریم و میکاپ

برای دوره آموزش گریم و میکاپ، به تمام وسایل آرایش مثل رژ لب؛ خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو و… نیاز دارید. در این دوره آموزشی، ابزار و وسایل آموزشی در قابل پک‌های آموزشی به هنرجویان ارائه می‌شود. هزینه این پک به عهده هنرجو بوده و این پک شامل قلم سایه، رژ گونه، رژ لب، پد و اسفنج است. علاوه بر این‌ها آینه کوچک، موچین، برس ابرو، تیغ ابرو، دسته تیغ، پیش‌بند و هدبند اصلاح، دستکش نخی، پرایمر، براش، پالت‌های کرم پودر، پالت‌های کانتور و پالت‌های سایه نیز در این پک قرار دارد که نه تنها در طول دوره آموزش، بلکه بعد از آن هم برای شما قابل استفاده خواهد بود.

آموزش میکاپ حرفه ‌ای – مهارت های شما بعد از اتمام دوره آموزش گریم و میکاپ

بعد از تمام شدن دوره آموزش میکاپ و گریم آموزشگاه مریم رحیمی فرد، می‌توانید با تسلط کامل و حرفه‌ای تمام تکنیک‌های به روز گریم را به روی انواع حالت های صورت انجام دهید. در نهایت بعد از تمام شدن دوره آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد، می‌توانید به راحتی کسب درآمد خود را شروع کنید و یا کسب درآمد فعلی خود را بهبود ببخشید.

آموزش گریم و میکاپ تخصصی – بازار کار گریم و میکاپ به چه صورت است؟

با توجه به تغییراتی که هر روزه در دنیای مد اتفاق می افتد و درخواست های متغیر افراد، تقاضای مشتریان برای متدهای جدید گریم و میکاپ بیشتر از قبل شده است. دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد، شما را برای ارائه تمامی خدمات و متدهای جدید آرایشی به مشتری آماده می‌کند. اگر دنبال درآمد بالا هستید، می‌توانید دوره‌های تخصصی آموزش گریم و میکاپ را بگذرانید.
اینکه فرد کاری که به او واگذار شده را به بهترین نحو انجام دهد، در روحیه او تاثیر مثبت می گذارد. دوره‌های آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد شما را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود آماده می‌کند و در نتیجه رضایت مشتریان از کار شما، سود بسیار خوبی خواهید داشت.

 دلایلی برای اعتماد به آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، مشاوره رایگان برای تاسیس آرایشگاه و کسب درآمد از حیطه هایی که در آن آموزش دیده اید به شما ارائه می‌شود. خدمات آموزشگاه مریم رحیمی فرد همه روزه، حتی روزهای تعطیل به شما قابل ارائه است و می‌توانید کلاس‌های خود را در روزهای تعطیل و آخر هفته شرکت کنید.
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آموزشگاه مریم رحیمی فرد این است که بعد از شرکت در آزمون، می‌توانید با مدرک فنی حرفه‌ای در هر جا که بخواهید کار کنید. همچنین این مدرک بین المللی است و می‌توانید آن را به زبآن‌های مورد نظر خود ترجمه کنید. در دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد، ابزارهای کاربردی رایگان در کلاس‌ها در اختیار هنرجویان عزیز قرار می گیرد.

آموزشگاه مریم رحیمی فرد چه دوره ‌های آموزشی دیگری را ارائه می‌دهد؟

آموزشگاه مریم رحیمی فرد تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه زیبایی را دارد. این آموزشگاه خدمات منحصر به فردی در زمینه آرایشی و بهداشتی به مشتریان ارائه داده و دوره‌های آموزشی برپا می‌کند. از جمله این دوره‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
آموزش پاکسازی صورت
• آموزش گریم و میکاپ
• آموزش آرایش عروس
آموزش شینیون مو
• آموزش شینیون عروس
• آموزش اکستنشن مو
• آموزش اکستنشن مژه
• آموزش طراحی ناخن
• آموزش کاشت ناخن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *