آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)

آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد به شیوه تخصصی و اصولی آموزش داده می‌شود. این آموزشگاه، آموزش گریم و میکاپ را با شرایط مختلف به شما ارائه می‌دهد. در سطح یک آموزش گریم و میکاپ مریم رحیمی فرد، متعادل سازی پوست و میکاپ به شما آموزش داده می‌شود.
امروزه تمایل خانم ها و دختران جوان به افزایش زیبایی چهره توسط میکاپ و گریم بسیار افزایش یافته است . میکاپ و گریم دوتکنیک کاملا متفاوت از یکدیگر هستند که برای رفع معایب صورت در مراسم و مناسبت های مختلف با هدف زیباتر شدن چهره مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت میکاپ با گریم در چیست؟

میکاپ یا آرایش صورت با استفاده از لوازم آرایش برای اصلاح چهره توسط تکنیک سایه های روشن و تیره تند و توازن برقرار کردن میان اجزای مختلف صورت با سبک های متفاوتی مانند سبک کلاسیک، اروپایی ،هالیوودی، عربی و غیره انجام می گیرد و پایه و اساس آن بر مد استوار است بنابراین معمولا از آرایش های تند و غلیظ استفاده می شود .
اما اما درگریم آرایش غلیظ خبری نیست و پایه و اساس آن بر زیبایی قرار داده شده و با استفاده از مواد و لوازم آرایشی مخصوص گریم که کمرنگ با ملیح میباشند علاوه بر رفع عیوب صورت اصلاح زاویه چهره انجام می گیرد.
به طور کلی آموزش حرفه ای و اصولی میکاپ و گریم که در آموزشگاه ها با با نام دوره های متعادل سازی چهره نیز شناخته می شوند یکی از پرطرفدارترین دوره ها می باشد.
در این دورهها هنرجویان یاد می گیرند که چگونه با استفاده از کانتورینگ و هایلایتینگ کردن صورت عیوب پوست را پنهان نموده و چهره را بدون عیب و نقص کنند.

آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)
آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازی چهره)

در دوره متعادل سازی چهره چه آموزش هایی صورت می گیرد؟

در دوره متعادل سازی چهره یا میکاپ و گریم درآموزشگاه مریم رحیمی فرد، هنرجویان ابتدا با انواع مختلف چهره ها و فرم صورت آشنا شده و سپس با انواع پوست ها که شامل پوست چرب ،خشک، مختلط و متعادل می باشند، آشنا می شوند.
در گام بعدی مربیان هنرجوها را با برندها و محصولات مختلفی که برای گریم و میکاپ به صورت حرفه ای و نیمه حرفه ای استفاده میشوند، آشنا نموده و و نحوه استفاده از آن ها را به هنرجویان آموزش می دهند و آنها را با انواع کانتورینگ خشک و چرب، نحوه انجام گریم خشک، کلیه تکنیک های مدرن و به روز گریم و میکاپ آشنا می کنند.
در ادامه این آموزش ها مربیان هنرجویان را با نحوه مژه گذاری برای مشتری، انجام آرایش ابرو و لب و نحوه استفاده از هایلایتر و غیره آشنا می کنند.

آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چه مراحلی است؟

برای شروع آموزش گریم و میکاپ یا متعادل سازی چهره لازم است هنرجو با مقدمات کار و لوازمات مورد استفاده و اصول کار آشنا شود و بتواند به صورت مقدمات میکاپ را انجام دهد.
در ادامه هنرجویان باید نحوه کانتور کردن صورت را فرا بگیرند.
قدم سوم آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه مریم رحیمی فرد آموزشاستفاده از مژه مصنوعی و قرار دادن آن بر روی چشم مشتری و آشنایی با مدل های مختلف میکاپ چشم و اصول سایه زنی می باشد.
پس از فراگرفتن موارد بالا هنرجو باید کانتور کردن لب را برای لب ها در فرم متفاوت فرا بگیرند . در انتها هنرجویان زیر نظر مربی آموزش های فرا گرفته شده را بر روی چهره مدلهای مختلف پیاده سازی می کنند تا اشکالات آنها گرفته شده و بتوانند در کار خود مسلط شوند.

برای آشنایی بیشتر با دوره متعادل سازی چهره ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

اصول انجام متعادل سازی چهره شامل چیست؟

برای آنکه کار میکاپ و گریم شما کاملاً حرفه ای انجام شود ابتدا باید مقدماتی بر روی پوست انجام دهید و به اصطلاح پوست را آماده کنید.
برای انجام این کار و همچنین برای آنکه تعادل بین اجزای صورت برقرار شود و عیوب سطح پوست پنهان شود باید ا کار کانتورینگ پوست انجام شود.
این کار با استفاده از لوازم آرایشی مختلف با هدف قرینه سازی صورت توسط ترکیب رنگ های مختلف انجام می گیرد. به عنوان مثال با محو کردن بخش هایی از بینی های گوشتی و یا برجسته کردن گونه ها می توان باعث متعادل سازی و زیبایی بیشتر شد.
در ادامه و پس از کانتورینگ صورت باید ‏کار را با آرایش چشم و اعمال سایه های رنگی بر روی پشت پلک چشم ادامه داد . نوع آرایش چشم با توجه به انتخاب مشتری و فرمی که به صورت او می آید، متفاوت است و شامل آرایش های خلیجی، اروپایی، هندی و غیره می شود.
برای آنکه آرایش چشم در میکاپ گریم شما حرفه ای به نظر برسد ضروری است که از دو رنگ سایه استفاده کنید.
در انتها نیز فرم دادن به لب ها انجام شده و در انتها آرایش با فیکساتور فیکس می شود.

در دوره متعادل سازی چهره استفاده از چه ابزار و وسایلی ضروری است؟

هنرجویان پس از ثبت نام در دوره متعادل سازی چهره در آموزشگاه مریم رحیمی فرد پک هایی را دریافت می کنند که شامل ابزار و وسایل لازم دوره که شامل رژ لب، قلم سایه، قیچی، برس ابرو و، تیغ ابرو، دسته تیغ، پیش بند، هد ، اسفنج، کرم پودر، پرایمر، رژگونه، پالت های سایه و پالت های کانتور می باشد و هزینه این پک ها در هنگام ثبت نام از هنرجو دریافت میشود.

هنرجویان پس از پایان دوره مهارت هایی را کسب می کنند؟

پس از پایان یافتن دوره های آموزش و میکاپ در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، هنرجویان بصورت کاملاً حرفه ای توانایی انجام میکاپ و گریم های مختلف بر روی فرم های متفاوت صورت را داشته و می توانند هنر خود را بر روی صورت عروس نیز انجام دهند و با کسب این مهارت ها جذب بازار کار شده و برای خود منبع درآمد ایجاد و یا آن را گسترش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *