آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

آموزش آرایش و پیرایش

اگر از جمله افرادی هستید که به حرفه آرایشگری علاقه دارید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره آموزش آرایش و پیرایش درآموزشگاه مریم رحیمی فرد برای گذراندن دوره های مقدماتی آرایشگری است، زیرا با شرکت در این دوره بر بسیاری از تکنیک های مهمی که میکاپ آرتیست های حرفه ای استفاده می ‌کنند مهارت و تسلط پیدا کرده و می‌ توانید به عنوان یک آرایشگر حرفه ای مشغول به کار شوید.
فراموش نکنید برای اینکه بتوانید سالن زیبایی خود را راه اندازی کنید باید مدرکی که نشان دهنده گذراندن دوره آموزش آرایش و پیرایش است و شاملهفت مهارت اصلی آرایشگری است را برای دریافت جواز کار خود داشته باشید.

دوره آموزش آرایش و پیرایش

آموزش آرایش و پیرایش
آموزش آرایش و پیرایش

اهمیت دوره های تئوری برای آموزش آرایش و پیرایش چیست؟

دوره های تئوری نه تنها به شناخت انواع مختلف محصولات و تطبیق آنها با انواع پوست مربوط می شود بلکه باعث تسلط هنرجو به تئوری رنگ ها نیز می شود . آگاهی از ته رنگ ها به هنر جو کمک می کند زیبایی طبیعی مشتری خود را افزایش داده و قبل از انتخاب سایه و رنگ مو یک ارزیابی دقیق انجام دهد .
هنگامی که هنرجو به صورت تئوری دوره های آموزش و پیرایش را می گذراند تکنیک‌های آرایشی را به صورت طبیعی و بی نقص برای مشتری پیاده سازی می کند که این مسئله باعث کاهش نارضایتی مشتری می شود . هنگامی که هنرجو با انواع پوست آشنا بوده و نحوه استفاده از محصولات آرایشی مناسب با نوع پوست را بداند می ‌تواند خدمات کاملاً حرفه ای را در اختیار مشتری قرار دهد.
علاوه بر درک نوع پوست گذراندن دوره تئوری به بهبود تکنیک هنرجو کمک می کند به عنوان مثال شناخت فرم و شکل صورت باعث می شود که آرایشگر بتواند علاوه بر مناسب ترین آرایش ها از کانتور ها در جای مناسب استفاده نموده و پیاده سازی تکنیک های مختلف بر حسب فرم چشم ها را انجام دهد . به همین دلیل در آموزشگاه مریم رحیمی فرد در آموزش آرایش و پیرایش هنرجویان ابتدا دوره های تئوری را گذرانده و سپس تحت آموزش دوره های عملی قرار می ‌گیرند.

برای آشنایی بیشتر با  دوره آموزش آرایش و پیرایش ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

در دوره آموزش آرایش و پیرایش چه مواردی آموزش داده می شوند؟

در این دوره آموزشی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد هفت مهارت آرایشی که شامل آموزش شینیون کردن موها، کوتاهی مو، آرایش و میکاپ کامل صورت، اصلاح صورت و ابرو، مانیکور و پدیکور و رنگ و مش مو می باشد به همراه پاکسازی کردن صورت به هنرجویان آموزش داده می شود.
هنرجویان با گذراندن این دوره و یاد گرفتن این هفت مهارت آرایشگری می ‌توانند برای تاسیس سالن زیبایی خود اقدام کنند.

آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چه مراحلی است؟

هنرجویان ابتدا تحت تعالیم تئوری بر روی ۷ حرفه آرایشگری نامبرده شده در بالا قرار گرفته سپس با انواع ابزارهای آرایشگری و نحوه استفاده از آن ها آشنا می شوند.
در ادامه مربیان های این مرکز هنرجویان را تحت تعلیم آموزش آرایش و پیرایش قرار می ‌دهند و هنرجویان یاد می ‌گیرند که چگونه با مهارت و تسلط کافی این اعمال را بر روی صورت مشتری انجام دهد.
در انتها هنرجویان زیر نظر مربیان آموزش هایی را که گذرانده اند بر روی مدل انجام داده و ایرادات آنها توسط مربیان برطرف می ‌شود.

ابزار و وسایل مورد نیاز برای آرایش و پیرایش شامل چیست؟

هنرجویانی که در دوره آموزش آرایش و پیرایش آموزشگاه مریم رحیمی فرد  ثبت نام می کنند ابزار و وسایلی که برای این کار نیاز دارند را در قالب یک پکیج در هنگام ثبت نام از آموزشگاه دریافت نموده و هزینه را پرداخت می کنند . برخی از این ابزارها شامل ابزار مش کردن مو، انواع شانه، ‏آب فشان ، دستکش پلاستیکی ، کلاه مش و قلاب ، ابزار مانیکور و پدیکور ، کاردک، آیینه، پیشبند ، برس پهن و گرد ، محافظ گوش و گردن ، دسته تیغ، هد بند، انواع براش برای سایه ، رژ لب و رژ گونه زدن ، بیگودی در سایزهای مختلف، کلیپس فلزی و پلاستیکی، کاسه و قلم رنگ و… می باشند.

توانایی های کسب شده پس از اتمام دوره چیست؟

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه مریم رحیمی فرد با هفت مهارت آرایشی به طور کامل آشنا شده و بر انجام آنها مسلط و حرفه‌ای عمل می‌ کند . در انتهای دوره هنر جو می تواند جذب بازار کار شده و درآمد کسب کند، همچنین می ‌تواند علایق خود در هر یک از 7 رشته مورد نظر را کشف نموده و به صورت تخصصی آن را فرا گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *