آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

آموزش لیزر موهای زائد

آموزش لیزر موهای زائد ، یکی از اصلی‌ترین دوره‌های آموزشی در حوزه سلامت و زیبایی است. حتماً می‌دانید که امروزه افراد زیادی به دنبال لیزر موهای زائد بدن ، لیزر موهای زائد بیکینی ، و لیزر موهای زائد صورت خود هستند.
این کار یک روند درمانی برای از بین بردن موهای زائد است و تأثیرات مثبتی روی پوست می‌گذارد. با توجه به بازار کار بسیار خوبی که بعد از آموزش لیزر موهای زائد در انتظار افراد است، آموزشگاه مریم رحیمی فرد دوره کامل و تخصصی آن را ارائه می‌دهد.
آموزش لیزر موهای زائد باید مطابق با اصول و استانداردهای معرفی شده در سازمان فنی و حرفه‌ای کشور باشد. خوشبختانه آموزشگاه مریم رحیمی فرد با رعایت این استانداردها، مدرک معتبری به شما ارائه می‌دهد که توسط آن می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید.

آموزش لیزر موهای زائد در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

آموزشگاه آرایشگری مریم رحیمی فرد، با ارائه گواهینامه معتبر، دوره‌های آموزش لیزر و کار با دستگاه را ارائه می‌دهد. در دوره آموزش لیزر موهای زائد با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی، نحوه کار و ویژگی‌های هر دستگاه لیزر را خواهید آموخت. در این دوره تفاوت نحوه لیزر برای رنگ‌های پوست مختلف و ویژگی‌های هر نوع پوست آموزش داده می‌شود؛ بنابراین با کار بهتر، مشتریان بیشتری جذب می‌کنید و درآمد بالاتری خواهید داشت.
آموزشگاه مریم رحیمی فرد دوره‌های آموزش لیزر موهای زائد را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌کند. افراد می‌توانند با هر مدرک تحصیلی، در دوره‌های کاربردی و علمی آموزش لیزر موهای زائد مریم رحیمی فرد شرکت کنند. آموزش لیزر موهای زائد برای تمام افرادی که به دنبال راه‌ جدیدی برای کسب درآمد می‌گردند، مناسب است.

آموزشگاه مریم رحیمی فرد یکی از بهترین برگزارکنندگان دوره‌های آموزش لیزر موهای زائد در تهران است که در زمینه‌های گوناگون دوره‌های آموزشی تخصصی را به شما ارائه می‌دهد. آموزش توسط مدرسین با تجربه و متخصص برگزار می‌شود. در این دوره آموزشی، با تکنیک‌های جدید کار با دستگاه‌های لیزر آشنا می‌شوید و می‌توانید سطح علمی خود را بهتر کنید.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش لیزر موهای زائد ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

 فواید لیزر موهای زائد چیست؟

رهایی از موهای زائد، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد است. تا به امروز راه‌های زیادی برای از بین بردن موهای زائد همچون وکس و استفاده از تیغ به وجود آمده است اما هیچ‌کدام از این راه‌ها، موهای زائد را به صورت کامل از بین نمی‌برند. همین امر، ضرورت آموزش لیزر موهای زائد را چند برابر می‌کند. باید بدانید که لیزر نیز، موهای زائد بدن را به صورت کامل از میان نمی‌برد و لازم است در دوره‌های چند ماهه تکرار شود.

اما این روش، فواید زیادی نسبت به دیگر راه‌ها دارد و به همین خاطر محبوب است. در دوره آموزش لیزر موهای زائد سرفصل های مختلفی را یاد می‌گیرید. فواید لیزر موهای زائد به شرح زیر هستند:

• ریشه مو را از بین می‌برد.
• از رشد موی زیر پوستی جلوگیری می‌کند.
• سرعت بالایی دارد.
• به صرفه است.
• سالم و بی خطر است.
• مانند برخی از روش‌ها، دردناک نیست.
• نتیجه خوبی دارد.
• باعث لطافت و نرمی می‌شود.
• موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد بیکینی، و لیزر موهای زائد بدن یک روش قابل اعتماد و سریع است که موجب صرفه جویی در زمان می‌شود.
• با لیزر موهای زائد بدن ، در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کنید.
• تأثیر این روش در مدت طولانی باقی می‌ماند.
• لیزر موهای زائد بدن به پوست آسیبی نمی‌رساند.

آموزش لیزر موهای زائد
آموزش لیزر موهای زائد

آموزش لیزر موی زائد : رعایت الزامات سلامت، بهداشت و ایمنی کار با لیزر

حوزه زیبایی و درمانی دنیای بسیار بزرگی دارد و یکی از مهم‌ترین بخش‌های این حوزه، لیزر است. دستگاه لیزر، کاربردهای بسیاری دارد و یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن، ریشه کنی موهای زائد است. امروزه در لیست خدمات اکثر سالن‌های زیبایی و درمانی، لیزر موهای زائد به چشم می‌خورد؛ حتی بسیاری از مراکز، به صورت تخصصی فقط روی لیزر موهای زائد تمرکز کرده اند. به همین دلیل، آموزش لیزر موهای زائد یکی از اصلی‌ترین بحث‌ها در حوزه سلامت، بهداشت و ایمنی به حساب می‌رسد.
از این رو کار با لیزر نیازمند گواهینامه شایستگی در حوزه بهداشت و ایمنی است. آموزشگاه آرایشگری و زیبایی مریم رحیمی فرد با مجوز سازمان فنی و حرفه‎ای در دوره آموزش لیزر موهای زائد تمام تکنیک‌ها و نکات ایمنی و بهداشتی‎ای که در طول انجام کار با لیزر بدان نیاز دارید را طبق سرفصل زیر به شما علاقه‎مندان آموزش می‎دهد.

۱- پیشگیری از عوامل زیان آور فیزیکی در محیط کار
۲- پیشگیری از عوامل زیان آور شیمیایی در محیط کار
۳- پیشگیری از عوامل زیان آور بیولوژیکی در محیط کار
۴- پیشگیری از عوامل زیان آور روحی و روانی در محیط کار
۵- رعایت ارگونومی در محیط کار با لیزر
۶- استفاده از وسایل حفاظت فردی در محیط کار
۷- آماده‌سازی محیط کاربری لیزر
۸- پیش‎بینی و پیشگیری از خطرات لیزر
۹- کمک‌های اولیه
۱۰- اطفاء حریق
۱۱- رعایت بهداشت فردی و عمومی در محیط کار لیزر

شرکت کنندگان در پایان دوره آموزش لیزر موهای زائد، پس از موفقیت در آزمون، از سازمان فنی و حرفه‎ای گواهینامه ” رعایت الزامات سلامت، بهداشت و ایمنی کار با لیزر فنی و حرفه‎ای “ را دریافت خواهند کرد.

بازار کار بعد از آموزش لیزر موهای زاید بدن

یکی از دغدغه‌های مهمی که در ذهن کسانی که می‌خواهند دوره آموزش لیزر موهای زائد را طی کنند، این است که چه بازار کاری در انتظار آن‌ها است. در اینجا لازم است بگوییم برای کسانی که سرمایه متوسطی در اختیار دارند، راه اندازی یک کلینیک زیبایی همیشه راه مناسبی برای حفظ و گسترش بهره‌وری از سرمایه است. کلینیک‌های زیبایی از طریق ارائه انواع خدمات مثل لیزر موهای زائد بدن، لیفت و جوان‌سازی پوست، و خدمات لاغری و تناسب اندام اقدام به کسب درآمد می‌کنند. برای تأسیس یک کلینیک زیبایی علاوه بر نیاز به یک فضای کاری مناسب، لازم است به قیمت دستگاه لیزر موهای زائد نیز توجه کنید. همچنین به منابع انسانی مجرب نیاز دارید و باید افراد درستی را برای همکاری انتخاب کنید. سپس نوبت آن است که مجوزهای مختلف را دریافت کنید. شما با گرفتن مجوز آموزش لیزر موهای زائد ، می‌توانید این مهارت را به دیگران نیز یاد دهید. در این قسمت از سایت مریم رحیمی فرد، قصد داریم درباره کسب درآمد از طریق لیزر موهای زائد بدن اطلاعات کاملی به شما ارائه دهیم.

دستگاه‌های لیزر متنوعی در بازار وجود دارند؛ از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دستگاه لیزر دایود، دستگاه لیزر الکساندریت و دستگاه لیزر الکس دایود اشاره کرد. هر کدام از این دستگاه‌ها ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود را دارند. در دوره‌های آموزش لیزر موهای زائد مریم رحیمی فرد، کاربرد هر یک از این دستگاه‌ها را خواهید آموخت؛ به طوری که متناسب با رنگ و ویژگی‌های پوست و موی هر فرد، دستگاه مناسبی را برای لیزر موهای زائد بدن او برمی‌گزینید. با این کار، مشتریان از کار شما رضایت پیدا کرده و سود بیشتری نصیب شما می‌شود.

دستگاه لیزر دایود از سری لیزرهای نیمه هادی، و دستگاه لیزر الکساندریت از خانواده لیزرهای جامد است. میزان نفوذ دستگاه دایود برای رفع موهای زائد بدن بیشتر بوده و از آن برای درمان تیپ‌های پوستی تیره‌تر یا سبزه استفاده می‌شود. این در حالی است که دستگاه لیزر الکساندریت، برای پوست‌های روشن یا خیلی روشن مناسب‌تر است. دستگاه لیزر الکس دایود، تلاشی است که برای استفاده همزمان دو دستگاه الکساندریت و دایود انجام شده است. به همین دلیل این دستگاه‌ها طول موج مختلفی را پوشش می‌دهند و برای انواع پوست‌ها مؤثر خواهند بود.

سرفصل های دوره آموزش لیزر موهای زائد

• سرفصل های آموزشی دوره اپراتور لیزر
• اصول لیزر
• انتخاب بیمار
• انتظارات بیماران از لیزر
• اجزاء لیزر
• آناتومی پوست
• آناتومی مو
• لیزر الکساندرایت
• لیزر دایود
• لیزر ND YAG
• لیزر QSwitch
• دستگاه IPL
• ممنوعیت‌ها در لیزر
• اقدامات قبل از انجام لیزر
• نکات ایمنی کار با لیزر
• جوان‌سازی غیر تهاجمی
• لیزرهای فرکشنال
• CO2 fractional
• RF fractional
• Hifu
• همراه با مدرک فنی حرفه‌ای
• مدرک بین المللی آکادمی انگلیس

در این دوره آموزشی ، توسط مدرسان حرفه‌ای و متخصص، اصول لیزر را یاد می‌گیرید. یکی از نکته‌های مهمی که هنگام لیزر موهای زائد بدن باید به آن دقت کنید، توجه به انتظارات مراجعان است. در واقع با آگاهی از این مسئله، می‌توانید اطلاعات درستی به مراجع دهید و انتظارات او را حقیقی کنید. در دوره آموزش لیزر موهای زائد مریم رحیمی فرد، درباره اجزاء لیزر، آناتومی پوست، و آناتومی مو اطلاعات کامل و تخصصی کسب می‌کنید. همچنین با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ، یعنی الکساندرایت، دایود، ND YAG، QSwitch، و IPL در دوره لیزر موهای زائد آشنا می‌شوید و طرز کار با هر یک را به صورت عملی تجربه می‌کنید.

برای کسب اطلاع از شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

لازم است بدانید که هر یک از دستگاه‌های لیزر برای چه نوع پوست و مو مناسب هستند و بهترین تأثیرگذاری را دارند. به عنوان کسی که در زمینه لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد بدن، و لیزر موهای زائد بیکینی فعالیت می‌کنید، باید درباره اقدامات قبل از لیزر، ممنوعیت‌ها در لیزر و نکات ایمنی کار با لیزر اطلاعات کامل و تخصصی داشته باشید. خوشبختانه در دوره آموزش لیزر موهای زائد مریم رحیمی فرد، این را مشاهده می‌کنید.

امروزه دستگاه‌های لیزر قابلیت جوان‌سازی پوست را به صورت غیر تهاجمی دارند، فقط لازم است آن را یاد بگیرید. ویژگی مثبت و منحصر به فرد دوره آموزش لیزر موهای زائد آموزشگاه مریم رحیمی فرد این است که در انتهای آموزش لیزر موهای زائد، مدرک فنی حرفه‌ای و مدرک بین المللی آکادمی انگلیس را تقدیم شما می کند.

CO2 fractional یک روش کارآمد در راستای برطرف کردن چال ها و چین و چروک ها، و در نتیجه آن، جوان‌سازی پوست است. در دوره آموزش لیزر موهای زائد مریم رحیمی فرد، ترفندهای استفاده از این روش را یاد می‌گیرید. در این روش پرتوهای تکفام لیزر با طول موج های مشخص به لایه اپیدرم و درم پوست فرستاده می‌شود. این لیزر، حد فاصل بین لیزرهای تخریبی و غیر تخریبی است و فقط قسمت مشخصی از پوست تحت تأثیر اشعه آن قرار می‌گیرد.
Fractional RF از مدرن‌ترین روش‌های لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد بدن و لیزر موهای زائد بیکینی است. در این روش علاوه بر لیزر موهای زائد، پوست مراجع جوان می‌شود. این روش ایمن و کم تهاجمی است که می‌تواند بدون دردسرهای عمل جراحی، تأثیر بسیار خوبی بگذارد. با آموزش لیزر موهای زائد در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، درآمد بسیار خوبی را برای خود کسب خواهید کرد.
هایفوتراپی (Hifu) به خاطر تأثیری که در معالجه تومورها دارد، شناخته شده است. اما چندین آزمایش نشان داده که این روش، برای لیفت صورت و رفع چین و چروک بی خطر و مؤثر است. افراد بدون اینکه خود را در معرض عمل جراحی یا روش‌هایی با عوارض زیاد قرار دهند، می‌توانند دوره Hifu خود را شروع کرده و بعد از چند ماه، نتیجه آن را ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *