آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش کوتاه کردن مو

اگر می خواهید دوره آموزش کوتاه کردن مو را بگذرانید اما نمی دانید کدام مرکز را انتخاب کنید به شما توصیه می کنیم آموزشگاهی را انتخاب کنید که حرفه ای و بروز ترین آموزش را از مبتدی تا پیشرفته ارائه داده و به شما کمک می کند تا به رویای خود برای تبدیل شدن به یک آرایشگر در زمینه کوتاهی مو برسید.
آموزشگاه مریم رحیمی فرد یک مرکز آموزشی معتبر و حرفه ای است که برای کسانی که علاقه مند به گذراندن دوره های کوتاهی مو هستند یک انتخاب ایده آل محسوب می شود و به شما کمک می کند تا علاوه بر اینکه مهارت های خود را ارتقاء دهید نحوه کار با ابزارهای مختلف کوتاهی مو را نیز کاملا یاد بگیرید.

برای آموزش کوتاه کردن مو چه مهارت هایی را نباید نادیده گرفت؟

امروزه با روند رو به رشد و حاکم ‌بر حرفه آرایشگری و ابداع مدل های کوتاهی مو مختلف و همچنین پیروی کردن افراد زیادی از مد نیاز است که آرایشگران بهترین مهارت ها را داشته باشند تا بتوانند روند های آرایشی خود را بروز نموده و نیازهای روز افزون مشتریان را برآورده کنند. به همین دلیل داشتن مهارت های زیر در کوتاهی مو ضروری است:

مهارت تجزیه و تحلیل مو

دارا بودن مهارت تجزیه و تحلیل مو اولین گام اساسی برای یک آرایشگر است . یک آرایشگر حرفه ای باید بتواند در عین حصول اطمینان از زیبایی ، ایمنی و سلامت مو مشتریان ، در مورد مناسب ترین مدل های مو به مشتریان خود توصیه کند.
از آنجایی که هر فرد مدل مو و کیفیت موی متفاوتی دارد ، اگر آرایشگر مهارت تجزیه و تحلیل کیفیت مو را نداشته باشد نمی‌تواند موها را به خوبی کوتاه نموده و رضایت مشتری را جلب نماید.

دوره آموزش کوتاه کردن مو
دوره آموزش کوتاه کردن مو

مهارت حالت دادن به مو

اگر می خواهید نیازهای مشتری را برآورده کنید، داشتن مهارت حالت دادن به مو یک مهارت مهم دیگر در حرفه آرایشگری است.
آرایشگری که بر تکنیک های کوتاهی مو تسلط کامل داشته اما نداند که چگونه موها را حالت داده و آنها را با مدل مناسب که به صورت مشتری می آید ترکیب کند را نمی‌ توان یک آرایشگر حرفه‌ای نامید.
پس از تجزیه و تحلیل کیفیت مو، انتخاب مناسب ترین حالت برای مدل مو اهمیت زیادی دارد . زیرا باعث طراحی ظاهر جدید فرد پس از کوتاهی مو شده و رضایت مشتری را به ارمغان می آورد.

مهارت در تکنیک های کوتاه کردن

کوتاه کردن مو مرحله ای است که به آرایشگران کمک می‌کند تا قیچی‌های حرفه ای را بر روی موها حرکت داده و بر اساس تکنیک تجزیه و تحلیل ماده و تعیین مدل موی قبلی مدل موی جدید ایجاد کنند.

استفاده از تجهیزات حرارتی

دستگاه های حرارتی مانند سشوار، اتوی مو و… هنگام گذراندن دوره کوتاهی مو نقش بسیار حمایتی برای حمایت آرایشگران در ایجاد مدل موی جدید دارند. بنابراین یک آرایشگر حرفه‌ای باید نحوه استفاده از تجهیزات و استفاده مناسب از آنها را پس از انجام کوتاهی بداند.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش کوتاه کردن مو ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

مهارت مدیریت سالن

داشتن آرایشگاه شخصی هدف بسیاری از کسانی است که دوره های آرایشگری و کوتاهی مو را می‌گذرانند اما مهارت های کوتاه کردن مو تنها کافی نبوده و داشتن مهارت مدیریت سالن نیز در کنار آنها ضروری است.

آموزش کوتاهی مو دارای چند دوره است؟

دوره آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد در ۲ دوره کوتاهی مبتدی و پیشرفته برگزار می شود. هنرجویانی که تنها قصد شرکت در دوره مبتدی را دارند زیر نظر مربیان مجرب به صورت تئوری با تمام نکات و جزئیات کوتاه کردن مو مانند نحوه استفاده از طرح های مختلف برای کوتاهی، چگونگی شستشوی مو قبل از انجام کوتاهی و نحوه خشک کردن اصولی موها و غیره آشنا شده سپس آنها را به صورت عملی انجام می ‌دهند.
اما در دوره پیشرفته آموزش کوتاهی مو علاوه بر مواردی که در دوره مبتدی آموزش داده می‌شود هنرجویان به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با ابزارهای مخصوص انواع کوتاهی و نحوه کوتاه کردن مدل های مختلف برذ طبق سلیقه مشتری و حتی کوتاه کردن مو با نگاه کردن به یک عکس را آموزش دیده و در طی دوره یاد می‌ گیرند که چگونه زوایای صورت مشتری را تشخیص داده و مدل موی مناسب بر روی آن را پیاده سازی کنند.
آنها همچنین کار با انواع شانه های موزر، پیکسلی ژورنالی، لیر ادوانس و… را نیز آموزش می بینند.

پس از اتمام دوره کوتاهی مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجو چه توانایی هایی را کسب می کند؟

هنرجویان پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد می توانند به صورت کاملا مسلط و حرفه ای انواع کوتاهی را بر روی موها طبق نظر و سلیقه مشتری انجام داده و بصورت حرفه ای ابزارهای این کار را در دست گرفته و با آنها کوتاهی را انجام دهند.
در صورتی که هنرجو مایل باشد پس از گذراندن دوره به صورت حرفه ای وارد بازار کار شود می تواند پس از پایان دوره با شرکت در آزمون های فنی حرفه ای و کسب مدرک به صورت مستقل کار نموده و از این طریق کسب درآمد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *