آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش بافت مو

بافتن مو یکی از شکل های سنتی آرایش مو است که که در بین خانم ها خصوصاً کسانی که موهای بلندی دارند محبوبیت زیادی دارد. درست است که بافت مو از دیرباز انجام شده و چندین دهه تقاضا برای این کار وجود داشته است اما با تنوع یافتن این عمل ، اخیراً در دنیای آرایشی بیشتر شناخته شده است.
با توجه به اینکه مدل های بسیار گسترده و مختلفی برای بافت مو وجود دارد و افراد بر حسب سلیقه ممکن است تقاضای نوع خاصی از بافت مو را داشته باشند، بنابراین افرادی که علاقه مند به این کار هستند باید در دوره های آموزش بافت مو شرکت کنند.
این دوره در آموزشگاه مریم رحیمی فر زیر نظر مربیان با تجربه و متخصص در این امور برگزار شده و هنرجویان در طی این دوره انجام بافت موهای مختلف را فرا می گیرند.
هدف از دوره آموزش بافت مو کمک به اقتصاد خانواده ها و تربیت هنرجویانی است که بتوانند پس از شرکت در این دوره به صورت تخصصی جذب بازار کار شده و درآمد مستقلی داشته باشند.

آموزش بافت مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چیست؟

در در این دوره مربیان آموزشگاه آموزش های کاملی برای بافت مو ارائه داده و هنرجویان را با موارد مختلف و کامل آموزش انواع بافت مو مانند بافت‌های آفریقایی، مکزیکی، فرانسوی، هلندی، بافت از کف سر، بافت توسط اضافه کردن موی مصنوعی، بافتن موها به صورتی که به شکل تل بر روی سر قرار گیرد، بافت مو به شکل سبد، تیغ ماهی، حصیری، بافت به شکل زنجیر دم اسبی، زیپی، آبشاری، سه بعدی و… آشنا می کنند تا هنرجویان بتوانند هر نوع بافت مو را بر روی سر مشتری پیاده سازی کند.

دوره آموزش بافت مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد به چه صورت انجام می شود؟

این دوره در آموزشگاه مریم رحیمی فرد در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار شده و هنرجویانی که تنها در سطح مبتدی این دوره شرکت می ‌کنند یاد می ‌گیرند که چگونه مو را برای انجام انواع بافت آماده نموده و برای این کار اعمالی مانند براشینگ برای صاف کردن مو و باز کردن گره های آن و اعمال واکس مو برای مرتب کردن آن را می آموزند.
در ادامه دوره مبتدی آموزش بافت مو هنرجویان با چند نمونه ساده بافت مو به صورت تئوری و عملی آشنا شده و در انتها یافته های خود را بر روی مدل پیاده سازی می کنند.
اما در دوره پیشرفته بافت مو علاوه بر مواردی که در دوره مبتدی گذرانده می شود هنرجویان با تکنیک های پیشرفته بافت مو، نحوه اضافه یا حذف کردن مهره برای استفاده ازموی مصنوعی لابلای بافت ها و تکنیک های خاصی مانند دردراپ، دروولز، اسپیرال، مامبو تویست آشنا می‌ شوند.

دوره آموزش بافت مو
دوره آموزش بافت مو

چرا آموزشگاه مریم رحیمی فرد انتخاب اول هنرجویان است؟

این آموزشگاه امکانات مختلفی را جهت رفاه هنرجویان در طی انجام دوره فراهم نموده است . به عنوان مثال هنرجویان می توانند در صورتی که شاغل بوده و با کمبود وقت مواجه هستند دوره های خود را در روزهای آخر هفته و حتی ایام تعطیل و ساعت های بعد از زمان کاریشان بگذرانند و در صورتی که توان مالی برای پرداخت شهریه بصورت نقد و کامل را نداشته باشند این عمل را به صورت قسطی انجام دهند.
همچنین هنرجویان می توانند بر طبق خواسته های خود کلاس های خود را به صورت خصوصی با یک تا سه هنرجو، نیمه گروهی با سه تا هشت هنرجو و گروهی ۸ تا ۱۵ هنرجو انتخاب کنند.
همچنین محیط آموزشگاه دارای فضای آرام و بهداشتی بوده که در حوزه ی آموزش های مختلف در زمینه آرایش پوست و مو، ناخن، خدمات اختصاصی عروس، کرم سازی و آرایش دائم فعالیت می کند. بنابراین هنرجویان می ‌توانند تمام رشته های مورد علاقه خود را در این آموزشگاه یافته و در این دوره ها شرکت کنند.

su_note note_color=”#F6F2E7″] برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش بافت مو ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

[/su_note]

برای گذراندن دوره آموزش بافت مو هنرجویان به چه ابزار و وسایلی نیاز دارند؟

با توجه به اینکه بافتن مو تنها با انجام تکنیک هایی برای پیچش موها به یکدیگر به شکل خاص انجام می شود نیاز به ابزار و وسایل زیادی نداشته و تنها نیاز است ابزار هایی مانند انواع فیکساتور قوی و معمولی ، سنجاق ریز و درشت و سنجاق مویی ، کش قیطانی، شانه سر، بیگودی ،سشوار، ژل مو، چسب مو و کله مانکن را داشته باشند. هنرجویان می‌توانند این وسایل را در هنگام ثبت نام در قالب یک پک از آموزشگاه دریافت نموده و هزینه آن را پرداخت کنند.

پس از پایان دوره آموزش بافت مو هنرجویان موفق به کسب چه توانایی هایی می گردند؟

هنرجویانی که در دوره پیشرفته آموزش بافت مو شرکت می کنند پس از پایان این دوره در انجام انواع بافت مو مهارت و تسلط کافی پیدا کرده و حتی با دیدن یک عکس می‌ توانند مدل موی بافت را بر روی سر مشتری انجام دهند.
هنرجویانی که مایل به کسب درآمد از طریق بافت هستند، پس از پایان دوره می توانند در آزمون های فنی و حرفه‌ای شرکت نموده و پس از کسب مدرک به طور مستقل وارد بازار کار شوند.
با توجه به اینکه بافتن ‌مو نیاز به ابزار خاصی ندارد در نتیجه به سرمایه زیادی نیز نیاز نداشته و تنها با فراگیری مهارت و دارا بودن خلاقیت می توان از این شغل درآمد بالایی کسب نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *