آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش اکستنشن مو

در دوره آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد می‌توانید نصب انواع اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی را برای بلند کردن و پر پشت به نظر رساندن مو ها انجام دهید. این دوره شامل آموزش‌های جامع مربوط به اکستنشن مو می‌شود. در این دوره شما مطالبی مثل آموزش اکستنشن با موی طبیعی، آموزش اکستنشن با موی مصنوعی، آموزش اکستنشن با رینگ، آموزش اکستنشن لیزری، آموزش اکستنشن لاینی، آموزش اکستنشن چسبی، آموزش اکستنشن با دوخت و آموزش ترمیم و ریمو اکشتنشن های قدیمی را فرا می‌گیرید.
شما به عنوان هنرجو در این دوره نحوه انتخاب بهترین مدل اکستنشن ها را با توجه به موهای مشتری یاد می‌گیرید. هدف این دوره‌های آموزشی تربیت افرادی است که در زمینه اجرای انواع مدل‌های اکستنشن به روی انواع مدل‌های مو مهارت داشته باشند. بعد از گذراندن دوره‌های آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد می‌توانید برای انواع مدل‌های مو با قد و اندازه متفاوت خدمات اکستنشن مو را ارائه دهید. آموزشگاه مریم رحیمی فرد در دوره‌های آموزش اکستنشن مو سعی کرده تا اطلاعات کامل و تخصصی را به هنرجویان ارائه دهد.
در این دوره شما آموزش اکستنشن مو حرفه‌ای، آموزش اکستنشن مو شاخه‌ای، آموزش اکستنشن مو با لیزر، آموزش اکستنشن مو رنگی، آموزش اکستنشن مو با گیره، آموزش اکستنشن مو با بافت، آموزش اکستنشن مو با رینگ، آموزش اکستنشن مو با دوخت، آموزش اکستنشن مو با کراتین، آموزش اکستنشن مو با چسب و آموزش اکستنشن مو رنگی را فرا می‌گیرید.

آموزش اکستنشن مو
آموزش اکستنشن مو


در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، شما اضافه کردن موهای طبیعی یا مصنوعی را در اندازه‌های مختلف به موهای طبیعی فرد یاد می‌گیرید. می‌توانید با این روش به موهای فرد هایلایت یا مش دائمی بدهید. برای این کار لازم است که موهای رنگ شده، در ناحیه مورد نظر مشتری و قسمت‌هایی که زیباتر به نظر می‌رسند قرار داده شوند. آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، یک کسب و کار پر درآمد را برای شما به وجود می‌آورد؛ البته میزان سودی که از این کار می‌کنید به میزان تلاش و مهارتی که در این دوره کسب می‌کنید هم بستگی دارد.

سر فصل های دوره آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در دوره‌های آموزشگاه مریم رحیمی فرد، سر فصل‌های مفید و تخصصی که برای شما بسیار کاربردی خواهد بود را فرا می‌گیرید. به عنوان مثل شما با آموزش اکستنشن مو با موی طبیعی، با رینگ، با موی مصنوعی یا با چسب را یاد می‌گیرید. علاوه بر این قادر خواهید بود که برای مشتریان خود خدماتی از جمله ترمیم مو و ریمو اکستنشن مو را انجام دهید.
همچنین در دوره‌های آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، آموزش اتصال حرارتی و دوخت مو نیز به شما ارائه خواهد شد. بنابراین با توجه به این سر فصل‌ها می‌توانید نتیجه بگیرید که در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، کاربردی‌ترین و مفیدترین کلاسی خواهد بود که شما برای آموزش  انتخاب می‌کنید.

مدارک قابل ارائه دوره آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

آموزشگاه مریم رحیمی فرد تضمین می‌دهد که در طول دوره و بعد از آن، حتی زمانی که شما وارد بازار کار شده اید هم از شما پشتیبانی می‌کند. در پایان دوره آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، می‌توانید در آزمون شرکت کرده و مدرک فنی و حرفه‌ای کشور را اخذ کنید.
در این صورت شما به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور معرفی می‌شوید و می‌توانید مستقیماً به بازار کار وارد شوید. علاوه بر این، با پرداخت هزینه بیشتر قادر هستید که مدرک QAL انگلیس را اخذ کنید. این مدرک در سطح بین المللی معتبر است؛ بنابراین برای کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در کشور دیگری را داشته باشند بسیار مؤثر است.

وسایل و ابزار مورد نیاز
وسایل و ابزار مورد نیاز

مراحل دوره آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

هنگام گذراندن دوره، مثل هر کلاس دیگر، برای یادگیری کامل لازم است مرحله به مرحله پیش بروید. در این صورت آموزش اکستنشن مو را به صورت کاربردی دریافت خواهید کرد. در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، اولین مسئله‌ای که به شما آموزش داده می‌شود انواع روش‌های اکستنشن مو است.
در مرحله بعد، همه ابزارهایی که می‌توانید با آن‌ها کار کنید به صورت کامل معرفی می‌شود. در این مرحله، انجام اکستنشن مو را به انواع روش‌های مختلف آموزش می‌بینید. در مرحله بعد قادر هستید که روش صحیح ترمیم اکستنشن مو و ریمو کردن اکستنشن های قبلی را انجام دهید. در مرحله آخر هم می‌توانید در کنار مربی، به صورت عملی تمام مراحل اکستنشن را به روی انواع مختلف مو اجرا کنید. با شناخت نقاط ضعف خود، می‌توانید از مربی در جهت اصلاح آن کمک بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش اکستنشن مو ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

ویژگی های دوره آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در دوره ، شما به عنوان هنرجویی که در آینده می‌خواهید در این زمینه وارد بازار کسب و کار شوید، لازم است که با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن مو آشنا باشید. بعد از آن، روش‌های رایج انجام اکستنشن مو و مزایا هر روش آن هم به شما توضیح داده می‌شود.
از جمله روش‌هایی که در اکستنشن مو بسیار پر کاربرد هستند می‌توان به استفاده از چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، روش لاینی و اتصال حرارتی اشاره کرد. در طول دوره ، شما به عنوان هنرجو تمامی این موارد را به صورت کاملاً کاربردی و تخصصی یاد خواهید گرفت.
برای اکستنشن مو می‌توانید از موهای طبیعی و مصنوعی استفاده کنید. قیمت‌های موهای مصنوعی ارزان‌تر است ولی کیفیت موهای طبیعی بیشتر از آن است. همچنین همان طور که خودتان هم حدس می‌زنید، ظاهر موهای طبیعی، زیباتر از موهای مصنوعی خواهد بود. به هر حال در  آموزشگاه مریم رحیمی فرد با هر دو نوع اکستنشن مو با موی طبیعی و اکستنشن مو با موی مصنوعی آشنا خواهید شد. بعد از اینکه اکستنشن انجام شد، فرد به روی سر خود احساس سنگینی می‌کند که این امر طبیعی است. در حقیقت تنها راه حل این موضوع مرور زمان است که فرد به وزن اضافه‌ای که روی سر او قرار گرفته عادت کند.
در دوره‌های آموزش، شیوه شست و شوی هر مدل موهای اکستنشن شده را نیز آموزش می‌بینید. شما به عنوان هنرجویی که در آینده می‌خواهید در زمینه  اکستنشن مو خدمات ارائه دهید، لازم است بدانید که چطور به مشتری برای نگهداری و محافظت از موهای اکستنشن راهنمایی کنید. هنگام شست و شوی مو باید به مواردی از جمله نحوه شانه کردن موهای اکستنشن شده قبل از حمام، نحوه شست و شوی مو در حمام و در نهایت نحوه آب گیری مو توجه کرد تا از کنده شدن اکستنشن ها جلوگیری شود. در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، تمام اصول نگهداری و مراقبت از موهای اکستنشن شه را یاد خواهید گرفت؛ پس از این بابت نگرانی نداشته باشید.

برگزاری دوره های آموزشی در اموزشگاه
برگزاری دوره های آموزشی در اموزشگاه

نحوه برگزاری دوره

کلاس‌های  آموزشگاه مریم رحیمی فرد به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی قابل برگزاری است. طبق قوانین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تعداد مجاز شرکت کننده در هر کلاس خصوصی بین یک تا سه نفر، در هر کلاس نیمه خصوصی بین سه تا هشت نفر، و در هر کلاس گروهی بین 8 تا 15 نفر خواهد بود.
کلاس‌ها بعد از اینکه به حد نصاب برسد با مربی و هنرجویان هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود و این جلسات به صورت چندبار در هفته یا کمتر یا بیشتر، به شما ارائه خواهد شد. برای خانم‌هایی که کارمند هستند و یا افرادی که از شهرستان‌ها برای شرکت در دوره‌های آموزشگاه مریم رحیمی فرد می‌آیند، شرایط خوبی فراهم شده است. شما می‌توانید روزهای مدنظر خود برای برگزاری کلاس را با مربی هماهنگ کرده و با خیال راحت در آن‌ها شرکت کنید. کلاس‌ها به صورت حضوری تشکیل می‌شوند و به همین خاطر در شرایط شیوع ویروس کرونا، کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند. بنابراین امکان حضور بیشتر از سه نفر در یک کلاس وجود ندارد.

ابزارها و وسایل مورد نیاز

ابزار و وسایلی که  به آن نیاز دارید، در قالب یک پک به هنرجویان تحویل داده می‌شود. هزینه پک‌ها قبل از شروع کلاس‌ها و همزمان با پرداخت هزینه کلاس محاسبه خواهد شد. ابزار استفاده شده در هر یک از روش‌های اکستنشن مو متفاوت است. اما به صورت کلی اگر بخواهیم یک سری از ابزارهایی که برای اکستنشن مو به آن نیاز دارید را عنوان کنیم، می‌توانیم به انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن مو، اتو موی التراسونیک، گیره جدا کننده موها، انواع پلت های کراتینی از جمله کهربایی، شفاف، قهوه ای و مشکی، انواع چیپ های اکستنشن که شامل رنگ‌های زرد، شفاف، قهوه ای و مشکلی هستند، محافظ مو، محافظ انگشتان، چسب کراتین، رینگ، کلیپس، چسب حرارتی و لیزر اشاره کنیم.

مهارت های شما بعد از دوره

بعد از تمام شدن دوره ، می‌توانید با تسلط و مهارت کامل و تخصصی که پیدا کرده اید، اکستنشن مو را در انواع روش‌ها و رنگ‌ها برای مشتریان خود انجام دهید. در نهایت بعد از اینکه در دوره آموزش اکستنشن مو شرکت کردید، می‌توانید به راحتی کسب درآمد خود را شروع کنید یا کسب و کار فعلی که دارید را بهبود ببخشید. آموزشگاه مریم رحیمی فرد  تلاش می‌کند تا هنرجویان خود را با مهارت و تسلط کامل به بازار کار هدایت کند و در طول کار هنرجویان خود، همواره آن‌ها را پشتیبانی می‌کند.

بازار کار اکستنشن مو
بازار کار اکستنشن مو

بازار کار اکستنشن مو چطور است؟

اکستنشن مو از جمله فعالیت‌هایی است که امروزه افراد زیادی به انجام آن علاقه‌مند هستند. با توجه به تغییراتی که هر روز در دنیای مد به وجود می‌آید و اینکه درخواست‌های مشتریان شما هر روز تغییر می‌کند، امروزه توجه افراد به اکستنشن مو خیلی بیشتر از گذشته شده است. اکستنشن مو یک روش راحت و بدون دردسر است که می‌توانید از آن برای رسیدن به موهای بلند و پرپشت استفاده کنید. اگر می‌خواهید درآمد بیشتری از بازار اکستنشن مو کسب کنید یا کسب و کار فعلی خود را گسترش دهید، می‌توانید در دوره احیا و مراقبت از مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد نیز شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *