آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش شینیون مو

در دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد یک روند کامل آراستن موها، حالت دادن و زیبا کردن آن‌ها به شما آموزش داده می‌شود. دوره آموزش شینیون مو به صورت کامل و حرفه‌ای شما را با انواع فرم‌های صورت آشنا می‌کند و به همین ترتیب متوجه می‌شوید که برای هر فرم صورت چه مدل شینیونی زیباتر است.
در آموزش شینیون مو می‌توانید با ابزارهای مختلف و لوازم شینیون آشنا شوید و نحوه استفاده و به کارگیری صحیح هر کدام را یاد بگیرید. در دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد شما با تکنیک‌های انجام شینیون‌های ساده، متوسط و دشوار آشنا می‌شوید و مدل‌های مختلف شینیون را یاد می‌گیرید. شما به عنوان هنرجو در دوره آموزش شینیون مو درباره نحوه انتخاب و انجام بهترین مدل های شینیون مو اطلاعات کاملی کسب خواهید کرد؛ ضمن اینکه شما در کنار آن اصول تشخیص فرم چهره و تناسب شینیون با فرم چهره در جهت زیباسازی صورت را یاد خواهید گرفت. هدف دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد این است که افراد ماهر و متخصصی را تربیت کند که توان انجام تمام مدل های به روز شینیون را بر اساس درخواست مشتری از آن‌ها داشته باشند.

دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در کلاس آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد در ابتدا با فرم‌های مختلف صورت آشنا می‌شوید. بعد از آن نوبت این است که بدانید کدام مدل های شینیون موجب زیباتر شدن چه فرم صورت‌هایی می‌شوند. در این هنگام مدل های رایج شینیون مو و مدل‌هایی که به روز هستند به شما آموزش داده می‌شود. یکی از روش‌های دسته بندی شینیون مو، این است که بر اساس کشورها آن‌ها را تقسیم بندی کنیم. در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شما انواع آموزش شینیون مو اروپایی، هندی، ایرانی، عربی و… را یاد خواهید گرفت. در بین شینیون‌های همه کشورها، شینیون‌های کشور فرانسه، روم، هند، کره و روس رایج‌تر از بقیه هستند. در دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد می‌توانید به صورت اصولی همه این موارد را یاد بگیرید. مرحله بعدی که پیش روی شما قرار دارد این است که به عنوان هنرجویی که در آینده به عنوان میکاپ آرتیست عروس شناخته می‌شود، باید بدانید که چطور بر مبنای حالت و فرم صورت فرد یک شینیون مناسب را برای موهای آن استفاده کنید. در آموزشگاه مریم رحیمی فرد و در کلاس‌های آموزش شینیون مو، به صورت عملی چندین مدل مختلف شینیون را انجام می‌دهید تا مهارت این کار را به صورت عملی پیدا کنید.
از مهم‌ترین بخش‌های انجام شینیون مو برای عروس خانم‌ها یا دیگر افراد، این است که شینیونی که انتخاب می‌کنید به روز و اصطلاحاً مد باشد. در دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد، ژورنال‌های معتبر و صفحات اینستاگرامی محبوب در این زمینه به شما معرفی می‌شود. شما به عنوان هنرجوی دوره آموزش شینیون مو که در آینده می‌خواهید در این زمینه فعالیت کنید، می‌توانید صفحات اینستاگرام و این ژورنال‌ها را به طور دائم پیگیری کنید. با این کار با مدل های به روز شینیون آشنا می‌شوید و روش انجام دادن آن‌ها را یاد خواهید گرفت. این کار باعث می‌شود که مشتری از کار شما رضایت داشته باشد و کسب و کار شما رونق زیادی کند.

سر فصل های دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در طول دوره آموزش شینیون مو می‌توانید اصول فراوان و متفاوتی را درباره شینیون مو یاد گرفته و که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• آماده سازی مو
• وزگیری از موها
• آموزش شینیون‌های براق، مرتب و تمیز
• آموزش انواع فرهای هالیوودی و بابلیس
• آموزش کرلی کردن موها
• آموزش انواع براشینگ از جمله براشینگ صحیح و حرفه‌ای
• آموزش استفاده از موی اضافه و انجام یک شینیون کم حجم
• نحوه کار با انواع پروتزها و نصب تاج و تور برای این کار الزامی است
• نحوه درست کردن شینیون عروس
• نحوه درست کردن شینیون مواج
• نحوه درست کردن شینیون اروپایی
• نحوه درست کردن شینیون بافت
• نحوه درست کردن سایر شینیون‌ها
• معرفی کامل مواد و محصولات روز دنیا برای آموزش شینیون مو
• آموزش کامل به کار گیری از گل رز یا پاپیون به روی شینیون
• آموزش شینیون مو به شکل گل یا پاپیون

دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد
دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد

ویژگی های دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد

کلاس‌های آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد تلاش می‌کند تا اطلاعات کاملی در حوزه شینیون مو در اختیار شما بگذارد. کلاس‌های آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، از شما آزمون عملی می‌گیرد و در صورتی که حداقل نمره را کسب کرده باشید، مدرک فنی و حرفه‌ای به شما ارائه می‌شود. با این مدرک می‌توانید در بازار کار به راحتی مشغول به کار شوید و برای خود درآمد زایی کنید. این هنرجویان به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور معرفی می‌شوند. همچنین اگر هنرجویان هزینه جداگانه پرداخت کنند، می‌توانند مدرک QAL را انگلیس را دریافت کنند که این مدرک قابل ترجمه به زبان‌های مختلف نیز هست.

برای آشنایی بیشتر با دوره دوره آموزش شینیون مو ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

دوره شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چه مواردی است؟

درآموزشگاه مریم رحیمی فرد در دوره آموزش شینیون مو علاوه بر شینیون کردن مو روش براشینگ صحیح و حرفهای که پایه و اساس یک شینیون حرفه ای است نیز آموزش داده می شود. دوره آموزشی شینیون مو از آیتم ها و سرفصل های مختلفی تشکیل شده است.
اما به طور کلی شامل دو دوره است که عبارتند از :

1. دوره مبتدی شینیون مو

در این دوره هنرجو همانطور که در بالا نیز اشاره شد با انواع فرم صورت و شینیون های سازگاری که باعث جذابیت و زیبایی این نوع صورت ها می شوند و همچنین انتخاب اکسسوری هایی مانند تاج و تور متناسب با این نوع شینیون ها ، نحوه اضافه کردن مو و و با انواع مواد و محصولات جدید که آرایش مو را با آن انجام می دهند آشنا شده می تواند در انتهای دوره شینیون های مختلف با سبک های متفاوت مانند آرایش کردن مو به صورت گل یا پاپیون و… که متناسب با مناسبت های مختلف مانند نامزدی ،عروسی و غیره است را انجام دهند.

2. دوره پیشرفته و تخصصی انجام شینیون مو

در دوره تخصصی هنرجویان علاوه بر موارد فوق با انواع مختلف شینیون های بین المللی مانند مدل های اروپایی، لبنانی، عربی و… و همچنین مدل های مختلف شینیون مانند خطی، حرارتی ،خامه ای، مواج، پرحجم و غیره آشنا شده و اصول انجام این نوع شینیون ها را فرا می گیرند. همچنین با اصول شینیون موی عروس نیز آشنا شده و این سبک را نیز فرا خواهند گرفت.
یکی دیگر از مواردی که در دوره شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد آموزش داده می شود نحوه استفاده از انواع پروتزها و نصب تاج و تور در هنگام شینیون است.

برای کسب اطلاع بیشتر ، شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

نحوه برگزاری آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

نکته مهمی که باید در هنگام ثبت نام هر کلاس و دوره‌ای به آن توجه کنید، نحوه برگزاری کلاس ها است. توجه کنید که کلاس ها با چه تعداد نفر و چند روز هفته برگزار می‌شود. در این صورت می‌توانید با چک کردن برنامه برگزار شدن کلاس ها، به راحتی زمان بندی مشخصی برای کارهای خود ایجاد کنید. یا اگر زمان بندی کارهای شما با کلاس ها مطابقت نداشته باشد، می‌توانید روز و ساعت کلاس خود را تغییر دهید. در این بخش از سایت مریم رحیمی فرد می‌خواهیم درباره نحوه برگزاری دوره آموزش شینیون مو در این آموزشگاه، اطلاعات کاملی به شما ارائه دهیم.

نحوه برگزاری آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد
نحوه برگزاری آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

تعداد شرکت کنندگان دوره

کلاس‌های دوره آموزش شینیون به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. طبق قوانین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، حداکثر تعداد افراد مجاز در کلاس‌های خصوصی برابر یک تا سه نفر، در کلاس‌های نیمه خصوصی برابر با 3 تا 8 نفر و در کلاس‌های گروهی برابر با 8 تا 15 نفر است. کلاس ها بعد از اینکه ظرفیت آن‌ها پر شد، با مربی هماهنگ می‌شود و طبق درخواست مربی و هنرجویان، چند روز در هفته یا کمتر، یا بیشتر برگزار خواهد شد. در دوره آموزش شینیون مو نکات مختلفی از جمله آموزش شینیون موی کوتاه دخترانه، آموزش شینیون مو ساده، آموزش شینیون مو کوتاه، آموزش شینیون موی بلند، آموزش شینیون موی بلند دخترانه، آموزش شینیون موی کوتاه در منزل و آموزش شینیون مو تصویری در اختیار شما قرار می‌گیرد. این دوره به صورت حضوری برگزار می‌شود که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه خصوصی و گروهی وجود ندارد.

ابزار و وسایل دوره آموزش شینیون مو

یکی از مزایای فعالیت داشتن در زمینه شینیون مو این است که به ابزارهای خاصی نیاز ندارد. به همین خاطر است که دوره‌های آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. برای انجام شینیون مو می‌توانید از ابزارها و وسایل بسیار ساده مثل کش، گیره، بیگودی و… استفاده کنید. از این رو این کار به سرمایه شخصی بسیار کمی نیاز دارد و هنرجو بعد از اتمام دوره آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد و کسب مدرک فنی و حرفه‌ای، می‌تواند مستقیماً وارد بازار کار شده و کسب درآمد کند.
وسایل آموزشی که در طول کلاس به آن احتیاج دارید، در ابتدای کلاس در یک پک به شما ارائه می‌شود؛ هزینه این پک‌ها بر عهده هنرجو است و هنگام پرداخت هزینه کلاس محاسبه می‌شود. ابزاری که در این پک وجود دارد شامل ماکت مو جهت آموزش، فیکساتور معمولی و قوی، چسب مو، ژل، واکس مو، سنجاق ریز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ریز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش شیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی و سشوار می‌شود.

مهارت های شما بعد دوره آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

بعد از اینکه دوره شینیون مو به اتمام می‌رسد شما می‌توانید با تسلط کاملی که در زمینه شینیون مو کسب کرده اید و به صورت حرفه‌ای، تمام تکنیک‌های به روز و مدل های مختلف شینیون را برای انواع فرم‌های مختلف چهره به کار می‌برد. در نهایت بعد از شرکت در دوره آموزش شینیون مو آموزشگاه مریم رحیمی فرد، به راحتی می‌توانید کسب درآمد کرده و یا کسب و کار فعلی خودتان را تا حد خوبی گسترش می‌دهید.

مهارت های شما بعد دوره آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد
مهارت های شما بعد دوره آموزش شینیون مو در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

چه بازار کاری در انتظار شما است؟

در دوره آموزش شینیون آموزشگاه مریم رحیمی فرد، آموزش شینیون مو ساده، آموزش شینیون موی کوتاه دخترانه، آموزش شینیون موی کوتاه، آموزش شینیون موی بلند، آموزش شینیون موی بلند دخترانه، آموزش شینیون موی کوتاه در منزل و آموزش شینیون مو تصویری در اختیار شما قرار می‌گیرد. مهارت شینیون کردن مو یکی از رایج‌ترین خدماتی است که همه سالن‌های زیبایی در همه شهرها آن را ارائه می‌دهند. به همین خاطر مشتری‌های بسیاری به خود جذب کرده و همواره بازار کار آن مناسب خواهد بود. دوره شینیون مو شما را برای انجام انواع مدل های شینیون آماده می‌کند. با شرکت در این دوره آموزشی می‌توانید درآمد بالایی را از آن خود کنید و پیشنهاد ما این است که درباره دوره‌های تخصصی شینیون عروس را نیز به طور کامل بگذرانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *