آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد تحت نظر مربیان حرفه ای و مجرب برگزار شده و آموزشگاه آماده ثبت نام از هنرجویان مشتاق به این رشته می باشد.
لیفت و لمینت مژه روش های نیمه دائمی برای رنگ کردن، فر کردن، بلند کردن و تقویت مژه ها هستند که به عنوان یک جایگزین مناسب برای اکستنشن کردن مژه ها در نظر گرفته می شود.
برای حالت دادن و بلندتر کردن مژه ها و بالا بردن آن ها از روشی به نام لیفت مژه استفاده می‌شود که در طی این روش با استفاده از تزریق کراتین به مژه حجم مژه ها تا ۴۰ درصد افزایش می یابد.
برای انجام این کار از پایه سیلیکونی روی پلک استفاده شده و سپس مژه ها شانه می شوند تا فرایند فر کردن مژه ها شروع شود . در ادامه از یک سرم شیمیایی روی مژه ها استفاده می شود تا آنها را محکم نموده و بلندتر کند ، سپس پس از ۱۰ الی ۱۲ دقیقه از یک سرم مغذی برای آبرسانی و نرمی مژه‌ها استفاده می‌شود.
اما در لمینت مژه با استفاده از مواد معدنی مژه ها پررنگ تر و پرپشت تر می ‌شوند.
در آموزشگاه مریم رحیمی فرد مربیان به هنرجویان در مورد مواد و ابزاری که برای لیفت و لمینت مژه استفاده می شود آموزش های لازم را داده و نحوه اصولی و صحیح قرار دادن این مواد بر روی مژه ها را می آموزند.
همچنین هنرجویان یاد می‌ گیرند که چگونه بر اساس نیاز و درخواست مشتری مقدار مواد لازم را بر روی مژه ها قرار داده و در انتهای کار چگونه آنها را پاک نموده و شستشو دهند.
یکی دیگر از اصولی که هنرجویان در دوره‌های لیفت و لمینت مژه یاد می ‌گیرند نحوه مراقبت از مژه پس از انجام این اعمال است.
نکته قابل توجه در خصوص انجام این روش این است که لیفت و لمینت مژه هیچ آسیبی به چشم ها وارد نمی کنند و افراد می ‌توانند پس از انجام این کار از مواد آرایشی چشم مانند ریمل، خط چشم، سایه چشم و… استفاده کنند و همچنین به راحتی لنزهای طبی یا رنگی را درون چشم های خود قرار دهند ، زیرا مواد استفاده شده برای انجام این کار از آنجایی که از مژه های طبیعی فرد به وجود آمده اند، بسیار انعطاف پذیر هستند.

سرفصل های دوره آموزش لیفت و لمینت مژه درآموزشگاه مریم رحیمی فرد چیست؟

– آشنایی با ابزار و لوازم مورد نیاز جهت انجام لیفت و لمینت مژه
– آشنایی با موادی که برای انجام این کار باید استفاده نمود.
– معرفی و بررسی روش هایی که در لیفت و لمینت مژه استفاده می ‌شود.
– چگونگی قرار دادن مواد بر روی مژه به صورت اصولی و صحیح
– نحوه حالت دادن به مژه ها
– چگونگی شستشوی مژه ها پس از پایان کار به صورت اصولی و صحیح
– اصول مراقبت از مژه ها پس از انجام لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه
دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه دارای چه مراحلی است؟

برای گذراندن دوره های آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد مربیان ابتدا به هنرجویان انواع روش های لیفت و لمینت مژه را آموخته و آنها را با ابزارهای این کار آشنا می کنند.
در ادامه هنرجویان می‌آموزند که چگونه لیفت و لمینت مژه را انجام داده و مژه ها را حالت دهند.
پس از گذراندن دوره آموزشی هنرجویان زیر نظر مربیان حرفه‌ای این مرکز لمینت مژه را بر روی مدل انجام می ‌دهند تا بر این کار تسلط کافی را پیدا کنند.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش لیفت و لمینت مژه ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

ابزار و وسایل مورد نیاز برای انجام لیفت و لمینت مژه چیست؟

ابزار و وسایلی که برای انجام این کار مورد نیاز است شامل مواد کراتینه که به دو صورت آبی و صورتی بوده ، پد سیلیکونی ، سرم مخصوص مژه ، چسب مخصوص و براش و شانه مژه می باشد که تمام این ابزار و وسایل هنگام ثبت نام در دوره در قالب یک پک توسط آموزشگاه به هنرجویان ارائه می‌ شود که هزینه آن بر عهده هنرجو است.

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد با چه تعداد هنرجو برگزار می شود؟

این دوره در آموزشگاه مریم رحیمی فرد به سه صورت خصوصی که متشکل از یک تا سه هنرجو بوده ، نیمه خصوصی با ۳ تا ۸ هنرجو و گروهی که متشکل از ۸ تا ۱۵ هنرجو است، برگزار می شود.
آموزشگاه همچنین برای هنرجویان شاغل و افرادی که با کمبود وقت مواجه هستند این امکان را به وجود آورده تا بتوانند در روزهای تعطیل آخر هفته یا بعد از ظهرها در این دوره ها شرکت کنند.

مهارت های کسب شده توسط هنرجویان پس از پایان دوره آموزش لیفت و لمینت مژه چیست؟

پس از پایان یافتن دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد هنرجویان بر انجام این امور تسلط کافی را پیدا کرده و می توانند به صورت کاملاً حرفه‌ای این امور را انجام دهند.
هنرجویان پس از پایان دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای و کسب مدرک می توانند در سالن های زیبایی مشغول به کار شده و از این راه کسب درآمد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *