آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش اکستنشن مژه

در دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، می‌توانید در کنار مربیان متخصص و حرفه‌ای در این زمینه به یاد گرفتن نحوه اکستنشن مژه مشغول شوید. در آموزشگاه مریم رحیمی فرد بهترین مربیان برای هر رشته آموزشی انتخاب شده اند؛ این افراد مهارت و تجربه بالایی در زمینه کار خود دارند و می‌توانند با ارائه اطلاعات خود، شما را به عنوان یک فرد متخصص و با مهارت بالا مستقیماً به بازار کار وارد کنند. کلاس‌های آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، تمام سر فصل‌های مربوط به کاشت مژه برای انواع چشم‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.
در دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، شما برای ورود به بازار کار آماده خواهید شد. در واقع آموزشگاه مریم رحیمی فرد بعد از اتمام دوره، به شما مدرک فنی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد. همه خانم‌ها دوست دارند که مژه‌های پر پشت و حجیم داشته باشند؛ مژه‌های پر پشت به روی زیبایی چشم‌ها و صورت تأثیر بسیاری می‌گذارد. بنابراین امروزه طرفداران این کاشت و اکستنشن مژه نسبت به قبل افزایش زیادی داشته است. روش‌های مختلف خانگی برای پر کردن مژه‌ها وجود دارد اما تمام این روش‌ها به زمان زیادی نیاز دارند تا به نتیجه برسند. علاوه بر این ممکن است روش‌های خانگی تأثیر بسیار خوبی نداشته باشد. بنابراین افراد به اکستنشن مژه خود رو می‌آورند. به همین ترتیب می‌بینید که بازار کار اکستنشن مژه در چه حال است؛ با وجود افراد زیادی که روزانه به دنبال یک فرد متخصص در این زمینه می‌گردند، شرکت در دوره‌های آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد می‌تواند در آینده کاری شما تأثیر بسزایی داشته باشد.
با استفاده از اکستنشن مژه به راحتی مژه‌ها زیبا و پر پشت می‌شوند. این امر موجب زیباتر به نظر رسیدن چشم‌ها هم می‌شود. بنابراین می‌توانید حدس بزنید که دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند. در این دوره می‌توانید با چسباندن تارهای مصنوعی به وسیله چسب مخصوص به مژه، به حجم و طول مژه‌ها بیافزایید. علاوه بر این ماندگاری این روش معمولاً تا شش ماه است و بعد از آن، مشتری برای ترمیم مژه‌های خود دوباره باید مراجعه کند.

سر فصل‌های دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد شامل چه چیزهایی می‌شود؟

در این دوره ، اصول کاربردی نظیر بهداشت فردی، آشنایی با انواع مژه، آنالیز ساختمان مو، آشنایی با انواع روش‌های اکستنشن مژه، آموزش اکستنشن مژه کلاسیک و آموزش اکستنشن مژه والیوم را یاد خواهید گرفت. علاوه بر این‌ها، مدل‌های نچرال، روسی، مگاوالیوم، فانتزی و رنگی نیز در دسته رایج‌ترین اکستنشن های مژه قرار می‌گیرند. در دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، آموزش اکستنشن مژه مگاوالیوم، آموزش اکستنشن مژه روسی، نچرال و… نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دوره آموزش اکستنشن مژه
دوره آموزش اکستنشن مژه

نحوه برگزاری کلاس‌ها به چه صورت انجام می‌شود؟

دوره‌های آموزش ، به سه حالت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تشکیل می‌شود. طبق قوانین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تعداد نفراتی که در کلاس‌های خصوصی مجاز هستند یک تا سه نفر است. کسانی که می‌خواهند در کلاس‌های نیمه خصوصی شرکت کنند باید بین سه تا هشت نفر و همچنین کسانی که به شرکت در کلاس‌های گروهی علاقه مند باشند، باید در کلاس‌های هشت الی پانزده نفره شرکت کنند. کلاس‌ها بعد از اینکه ظرفیت آن‌ها پر شد، ساعت و تاریخ آن با مربی هماهنگ شده و برگزار می‌شود. کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند؛ بنابراین در شرایط شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری کلاس‌های گروهی وجود ندارد. آموزشگاه مریم رحیمی فرد برای دوره ، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد؛ دوره آموزش اکستنشن مژه برای کسانی که باید از شهرستان در این کلاس‌ها شرکت کنند یا برای افرادی که شاغل هستند، امکان برگزار شدن در روزهای تعطیل را دارد. هماهنگی روز و ساعت کلاس‌ها بین شما و مربی خواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش اکستنشن مژه ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….


برای کسب اطلاعات بیشتر ، شهریه دوره  و ثبت نام ، با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

هنگامی که در دوره شرکت می‌کنیم، به چه ابزارها و وسایلی نیاز داریم؟

تمام ابزارهای مورد نیاز ، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مبلغ این پک آموزشی قبل از شروع کلاس‌ها، هم‌زمان با پرداخت مبلغ کلاس محاسبه می‌شود. شما می‌توانید از برخی از این ابزارها در طول دوره کاری خود نیز استفاده کنید. از جمله وسایل و ابزارهایی که در طول دوره‌های آموزش اکستنشن مژه به آن احتیاج دارید، می‌توان به تارهای مژه مصنوعی، چسب مخصوص اکستنشن مژه، فرچه مخصوص مژه و تقویت کننده مژه اشاره کرد.

بعد از تمام شدن دوره  چه توانایی‌هایی کسب خواهید کرد؟

بعد از تمام شدن دوره‌ ، شما با تمام ابزارهایی که برای کار اکستنشن مژه به آن نیاز دارید، آشنا خواهید شد. از جمله ابزارهای اکستنشن مژه می‌توان به انواع مژه‌های طبیعی و مصنوعی، مواد معدنی جهت تقویت مژه‌ها و… آشنا می‌شوید و در کار با آن‌ها حرفه‌ای عمل می‌کنید. تمام روش‌هایی که یک اکستنشن کار حرفه‌ای مژه باید به روی آن‌ها مسلط باشد در طول این دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد. در طول دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد می‌توانید با روش‌های جدید کاشت مژه از جمله کاشت کلاسیک، والیوم روسی، مگا والیوم، ریمو و پاک‌سازی اکستنشن مژه آشنا شوید. بعد از گذراندن دوره، خواهید توانست که به طور مستقیم وارد بازار کار حرفه‌ای شوید و برای خود درآمدزایی کنید.

دوره آموزش اکستنشن مژه در تهران
دوره آموزش اکستنشن مژه در تهران

بعد از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد چه بازار کاری در انتظار ما است؟

این روزها اکستنشن مژه جزو پرطرفدارترین خدماتی است که در سالن‌های زیبایی به مردم ارائه می‌شود. اکستنشن ماندگاری بیشتری به نسبت مژه مصنوعی دارد و کسانی که دوست داشته باشند به صورت دائمی مژه‌های پر پشت‌تر و بلندتری داشته باشند، به کاشت یا اکستنشن مژه روی می‌آورند. اکستنشن مژه به دلیل ماندگاری بیشتر و چسباندن مژه‌ها به صورت جداگانه، جلوه طبیعی‌تر و زیباتری به مژه‌های شما می‌دهد. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت و حوصله برای اینکه هر روز آرایش چشم و مژه انجام دهند، دوست دارند که یک برای همیشه به اکستنشن مژه‌های خود اقدام کنند. از آنجایی که این کار به ابزارهای گران قیمت نیاز ندارد، می‌توانید بعد از مسلط شدن در انواع اکستنشن به راحتی و با سرمایه کم وارد بازار کار شوید و درآمد بسیار بالایی را از آن خود کنید. آموزشگاه مریم رحیمی فرد در دوره‌های آموزش ، سعی کرده تا بهترین، کاربردی‌ترین و به‌روزترین اطلاعات را در این زمینه به هنرجویان این دوره ارائه دهد؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت از بازده مهارتی و درآمدی این دوره در آینده، در دوره آموزش اکستنشن مژه شرکت کنید.

در دوره آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد چگونه به یک متخصص کاشت مژه تبدیل می‌شوید؟

 در ابتدا با روش‌های حفظ بهداشت آشنا خواهید شد و سپس در مباحث انتخاب انواع مژه، نحوه انتخاب طول مژه مناسب و تعداد تارهای به کار گرفته شده در اکستنشن هر مدل مژه را یاد خواهید گرفت. در مرحله بعدی با مواد مورد استفاده در کار آشنا می‌شوید و در دوره آموزش اکستنشن مژه با نحوه به کار بردن هر یک از ابزارها و وسایل کاشت مژه نیز آشنا خواهید شد. در دوره‌های آموزش اکستنشن مژه که در آموزشگاه مریم رحیمی فرد انجام می‌شود، عوامل ایجاد بیماری‌های چشمی و نحوه پیشگیری از آن‌ها، معرفی انواع روش‌های اکستنشن مژه و مزایای هر روش و مراقبت‌های بعد از اکستنشن مژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با دانستن هر کدام از اطلاعاتی که در دوره‌های آموزش، با آن آشنا می‌شوید، می‌توانید مشاوره و خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. رضایت مشتریان از کار شما باعث می‌شود تا باز هم برای انجام خدمات زیبایی و اکستنشن مژه، پیش خودتان برگردند. بنابراین می‌توانید سود بیشتری از فعالیت اکستنشن مژه داشته باشید.

 – چرا اکستنشن مژه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است؟

هر روزه مدهای جدیدی در ژورنال‌ها و صفحات اینستاگرامی چاپ می‌شوند و این تغییرات باعث شده تا خدمات اکستنشن مژه مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد. بعضی از افراد به دلایل ژنتیکی یا شرایط محیطی که دارند، مژه‌های کوتاه و کم پشتی دارند. این افراد دوست دارند برای زیباتر کردن چهره خود، خدمات اکستنشن مژه را دریافت کنند. اکستنشن مژه یکی از روش‌هایی است که برای پر پشت نشان دادن مژه‌ها در کوتاه‌ترین زمان تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. این کار جدیداً مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و بازار کار آن بسیار پررونق است.

 – آموزش اکستنشن مژه کلاسیک

در روش کلاسیک کاشت مژه شما با استفاده از چسب مخصوص، تارهای مژه را به روی مژه‌های طبیعی چشم می‌چسبانید.

دوره های آموزش مژه
دوره های آموزش مژه

 – آموزش اکستنشن مژه تار به تار

برای بهبود پیدا کردن کم پشتی مژه‌ها و ایجاد ظاهر طبیعی و یک دست برای مژه‌ها، بهتر است که خدمات اکستنشن مژه تار به تار را به مشتریان خود ارائه دهید. در طول دوره با تکنیک‌های تک انبر و دو لاین، کاشت مژه روسی، کاشت مژه ترکیه‌ای، کاشت مژه بوته‌ای، کاشت مژه ایتالیایی، کاشت مژه خلیجی، کاشت مژه اداری، کاشت مژه نیمه و همه موارد زیر مجموعه آموزش اکستنشن مژه تار به تار در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 – آموزش اکستنشن مژه والیوم

مژه والیوم یا چند بعدی یکی از پرطرفدارترین انواع کاشت مژه است؛ بنابراین در این دوره آموزشی ، در اختیار شما قرار می‌گیرد. بعد از آموزش اکستنشن مژه والیوم و ارائه آن به مشتری، حجم بیشتری برای مژه‌های او ایجاد می‌کنید. برای این کار لازم است کار با تارهای بسیار نازک که در دو، سه یا چهار جهت مختلف هستند را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *