آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش شینیون عروس

در دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، یک روند کامل آراستن موها برای حالت دادن و زیبا کردن آن‌ها به شما آموزش داده می‌شود. این دوره شامل آموزش‌های جامع مربوط به شینیون مو است که از جمله آن‌ها می‌توان به آموزش شناخت انواع برگه‌های صورت و در نتیجه پیدا کردن بهترین مدل شینیون موی عروسی که موجب زیباتر به نظر رسیدن صورت شود، اشاره کرد.
علاوه بر این، آموزش شینیون‌های متناسب با تمام فرم‌های صورت، آموزش کار با تمام ابزارها و وسایل شینیون، آموزش انواع تکنیک‌های انجام شینیون و آموزش مدل‌های مختلفی که در شینیون موی عروس وجود دارد هم در دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد وجود دارد. هدف از دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد این است که افرادی ماهر و متخصص در این زمینه را تربیت کند؛ هنرجویان آموزشگاه مریم رحیمی فرد با تسلط و مهارت کاملی که پیدا کرده اند، می‌توانند تمام مدل‌های به روز شینیون را اجرا کنند. این افراد می‌توانند با توجه به فرم صورت مشتری، بلندی یا کوتاهی مو و سلیقه او، بهترین مدل شینیون را برای او ارائه دهند.

دوره آموزش شینیون موی عروس به طور تخصصی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

عروس خانم‌ها دوست دارند که برای آرایش مراسم عروسی خود نزد یک فرد مسلط و ماهر بروند. آموزشگاه مریم رحیمی فرد در دوره آموزش شینیون موی عروس خود، تلاش کرده تا کاربردی‌ترین و به‌روزترین قوانین آرایش موی عروس را به شما اعلام کند. در دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد سرفصل‌های آموزشی بسیار کاربردی و مهم به شما آموزش داده می‌شود.

آموزش شینیون عروس در تهران
آموزش شینیون عروس در تهران

سر فصل های دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در دوره‌هایی که آموزشگاه مریم رحیمی فرد برای کلاس‌های آموزش شینیون می‌گذارد، نکات بسیار مهمی را آموزش می‌بینید. از جمله این نکات می‌توان به آماده‌سازی مو، وزگیری صحیح مو و آموزش شینیون‌های براق و تمیز اشاره کرد. در این دوره می‌توانید انواع فرهای هالیوودی و یا بابلیس را یاد بگیرید. علاوه بر آن، آموزش کرلی کردن موها، براشینگ صحیح و حرفه‌ای و همچنین استفاده از موی اضافه و شینیون کم حجم از جمله مواردی است که در دوره آموزش شینیون موی عروس آن را یاد خواهید گرفت. در این دوره شما با مواردی مثل آموزش شینیون موی باز عروس، آموزش شینیون ساده عروس و آموزش موی کوتاه عروس در اختیار شما قرار می‌گیرد. آموزشگاه مریم رحیمی فرد در این دوره آموزش شینیون عروس ایرانی را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این‌ها می‌توانید در دوره آموزشگاه مریم رحیمی فرد، کار با انواع پروتزها و نصب تاج و تور را یاد بگیرید. شینیون عروس، شینیون مواج، شینیون اروپایی، بافت شینیون و با مواد و محصولات روز دنیا آشنا خواهید شد. در این دوره می‌توانید آموزش کامل گل رز یا پاپیون را برای موهای عروس دریافت کنید. به صورت کلی همه نکاتی که در دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد یاد می‌گیرید، بعداً در بهبود کسب و کار شما تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. همچنین اگر مایل هستید کسب و کار فعلی خود را گسترش دهید، می‌توانید در دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد شرکت کنید.

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش شینیون ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

مدرک قابل ارائه در دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد

کلاس‌های آموزش شینیون عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد تلاش می‌کند تا بهترین و کاربردی‌ترین مهارت‌ها را برای شما ایجاد کند. آموزشگاه مریم رحیمی فرد برای همه هنرجویان خود حتی بعد از ورود آن‌ها به بازار کسب و کار، شرایط ویژه‌ای فراهم کرده است. این آموزشگاه طرح پشتیبانی دائمی از تمام هنرجویان خود را به عمل می‌آورد؛ همین ویژگی به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد برای دوره‌های آموزش شینیون مریم رحیمی فرد شناخته می‌شود و افراد زیادی برای شرکت در این دوره‌ها حتی از شهرستان‌ها هم به تهران می‌آیند.
در انتهای دوره آموزش شینیون موی عروس هنرجویان بعد از شرکت در آزمون و اخذ حداقل نمره این آزمون، می‌توانند مدرک فنی و حرفه‌ای کشور را دریافت کنند. این افراد بلافاصله به بازار کار معرفی می‌شوند و می‌توانند کسب درآمد کنند.

اگر شما در دسته افرادی هستید که دوست دارید در ادامه زندگی خود به کشورهای خارجی مهاجرت کنید، و فکر می‌کنید شرکت در دوره آموزش شینیون موی عروس مریم رحیمی فرد فایده‌ای برای آینده کسب و کار شما ندارد، خبر خوشی برای شما داریم. یکی از ویژگی‌های آموزشگاه مریم رحیمی فرد در برگزاری دوره‌های آموزشی خود، این است که مدرک بین المللی به شما ارائه می‌دهد. در واقع هنرجویان دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، بعد از اتمام دوره می‌توانند هزینه بیشتری پرداخت کنند تا مدرک QAL انگلیس هم در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. این مدرک قابل ترجمه بوده و در سطح بین المللی نیز معتبر است؛ بنابراین می‌توانید با کمک آن در سایر کشورهای دنیا نیز به کسب درآمد مشغول شوید.

مراحل دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد

برای اینکه در هر زمینه‌ای تسلط کامل پیدا کنید، بهتر است این آموزش را به صورت مرحله به مرحله و از پایه یاد بگیرید. خوشبختانه آموزشگاه مریم رحیمی فرد این شرایط را برای هنرجویان خود فراهم کرده است. به این صورت که در مرحله اول شما با مقدمات شینیون مو یعنی آماده‌سازی مو برای انجام فعالیت شینیون به روی آن آشنا می‌شوید. این کار باعث می‌شود که در طول انجام شینیون نتیجه بهتری کسب کنید و موی عروس راحت‌تر حالت بگیرد. در مرحله بعد مربی که آموزشگاه مریم رحیمی فرد برای دوره‌های آموزش شینیون موی عروس انتخاب کرده است، به شما درباره انواع ابزارهایی که با آن سر و کار دارید اطلاعات کاملی ارائه خواهد داد. لازم است اسم و نحوه کار با هر یک از ابزارهای شینیون موی عروس را یاد بگیرید تا بتوانید از آن‌ها به شکل خوبی استفاده کنید. علاوه بر این‌ها، لازم است با انواع مدل‌های شینیون بسته یا باز موی عروس هم آشنا شوید. در اینجا ژورنال‌ها و صفحات اینستاگرامی معتبر به شما معرفی می‌شود و می‌توانید از این مدل‌ها برای شینیون موی عروس و مشتری خود الهام بگیرید. در این مرحله لازم است که نحوه بستن انواع شینیون موی عروس را یاد بگیرید تا بتوانید با مهارت کافی، بهترین مدل مو را برای مشتریان خود ایجاد کنید. در مرحله بعد شما با روش صحیح انجام براشینگ و یا کرلی کردن موهای عروس آشنا می‌شوید. با این دو راه می‌توانید نتیجه بسیار زیباتری را برای موهای مشتری خود فراهم کنید. در مرحله آخر دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، همه مواردی که در طول دوره یاد گرفتید را به طور عملی انجام خواهید داد. در این مرحله با نقاط ضعف کار خود آشنا می‌شوید و در کنار مربی می‌توانید از او برای بهبود و رفع نقاط ضعف کار خود کمک بگیرید.

برای کسب اطلاع بیشتر ، شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

ویژگی های دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد

دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، ویژگی‌های منحصر به فردی به همراه دارد. این ویژگی‌های منحصر به فرد و یادگیری اصولی مهارت شینیون موی عروس، باعث شده تا افراد کارمند یا افرادی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند هم برای شرکت در این دوره‌ها به این آموزشگاه بیایند. یکی از انواع دسته بندی‌های شینیون موی عروس، بر حسب کشورهایی است که آن مدل شینیون در آن رایج است. در دوره آموزش شینیون موی مریم رحیمی فرد می‌توانید با اصولی از جمله آموزش شینیون موی عروس ایرانی، هندی، روسی، اروپایی، فرانسوی و… آشنا شوید. این مدل‌های شینیون موی عروس، رایج‌تر از بقیه مدل‌های شینیون بوده اند و بنابراین یادگیری آن‌ها نتیجه بهتری دارد. در مرحله اولی که در دوره آموزش شینیون موی عروس به آن می‌پردازید، مدل‌های رایجی که برای شینیون مو وجود دارد یا یاد می‌گیرید. همچنین در دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، یک سری طرفندها به شما آموزش داده می‌شود که از طریق آن‌ها می‌توانید هر مدل شینیون موی عروسی را ایجاد کنید. در مرحله بعد شما به عنوان هنرجوی دوره آموزش شینیون موی عروس مریم رحیمی فرد، یاد می‌گیرید که چگونه شینیون موی عروس را با توجه به فرم صورت فرد انتخاب کنید. در واقع فرم صورت افراد و انتخاب یک مدل موی شینیون مناسب، از جمله مسائل مهمی هستند که کسی که در حیطه شینیون موی عروس فعالیت می‌کند، باید به آن تسلط و مهارت کامل داشته باشد. خوشبختانه آموزشگاه مریم رحیمی فرد شرایط بسیار مناسبی را از این لحاظ برای کارآموزان خود ایجاد کرده است. بنابراین این اصول به صورت کامل به شما آموزش داده می‌شود.
حالا نوبت آن است که چندین مدل مختلف شینیون را به روی موهای مدل اجرا کرده و کار عملی را یاد بگیرید. در این هنگام مربی پا به پا در کنار شما است و در جهت اصلاح حرکات دست و یا رفع ایرادات کار شما کمک می‌کند. از مهم‌ترین بخش‌هایی که در هنگام انجام شینیون موی عروس باید یاد بگیرید، این است که مدل‌های به روز و مد را انتخاب کنید. در دوره آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، ژورنال‌ها و صفحات اینستاگرامی محبوب هم معرفی می‌شوند که هنرجو با دنبال کردن آن‌ها همواره مدل‌های به روز شینیون موی عروس را یاد می‌گیرد. شما می‌توانید از این ژورنال‌ها برای آشنا شدن با جدیدترین مدل‌های شینیون موی عروس آشنا شوید و با یادگرفتن هر کدام از آن‌ها، مدل‌های جدیدی را برای مشتریان خود اجرا کنید. این کار باعث می‌شود که مشتریان شما همواره از کار شما راضی باشند و سود زیادی نصیب کسب و کار شما شود.

دوره آموزش شینیون عروس در تهران
دوره آموزش شینیون عروس در تهران

نحوه برگزاری دوره آموزش شینیون موی عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد

دوره‌های آموزش شینیون موی عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد به سه حالت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تشکیل می‌شود. طبق قوانین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تعداد نفراتی که در کلاس‌های خصوصی مجاز هستند یکتا سه نفر است. کسانی که می‌خواهند در کلاس‌های نیمه خصوصی شرکت کنند باید بین سه تا هشت نفر و همچنین کسانی که به شرکت در کلاس‌های گروهی علاقه‌مند باشند، باید در کلاس‌های هشت الی پانزده نفره شرکت کنند. کلاس‌ها بعد از اینکه ظرفیت آن‌ها پر شد، ساعت و تاریخ آن با مربی هماهنگ شده و برگزار می‌شود. کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند؛ بنابراین در شرایط شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری کلاس‌های گروهی وجود ندارد.

سایر دوره های آموزشی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

آموزشگاه مریم رحیمی فرد تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه زیبایی را دارد. این آموزشگاه خدمات منحصر به فردی در زمینه آرایشی و بهداشتی به مشتریان ارائه داده و دوره‌های آموزشی برپا می‌کند. از جمله این دوره‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• آموزش پاک‌سازی صورت
آموزش گریم و میکاپ
• آموزش آرایش عروس
• آموزش شینیون مو
• آموزش اکستنشن مو
• آموزش اکستنشن مژه
آموزش طراحی ناخن
• آموزش کاشت ناخن
• و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *