آموزشگاه زیبایی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش آرایش عروس

در دوره آموزش آرایش عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد، روند میکاپ و گریم عروس به طور کامل به شما یاد داده می‌شود. این دوره شامل آموزش شناخت انواع فرم‌های صورت، آموزش کانتورینگ صورت بر اساس نوع چهره، آموزش جدیدترین تکنیک‌های میکاپ، آموزش نحوه کار با انواع برندهای معتبر آرایشی (مخصوص آرایش عروس) و آموزش کامل آرایش صورت می‌شود.

شما به عنوان هنرجو در انتهای این دوره نحوه انتخاب بهترین لوازم آرایش برای انواع پوست را خواهید شناخت. علاوه بر این، به عنوان یک فرد ماهر و متخصص در زمینه آرایش عروس می‌توانید وارد بازار کار شوید. به عنوان یک میکاپ آرتیست، باید بدانید که چطور با توجه به سلیقه مشتری خود هر گونه گریم و میکاپی را زیبا انجام دهید.

دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

روز عروسی هر دختر به عنوان یکی از خاص‌ترین و مهم‌ترین روزهای او شناخته می‌شود. در واقع همه دختران در تمام دنیا، دوست دارند در شب عروسی خود زیبا و منحصر به فرد باشند؛ بنابراین برای انتخاب میکاپ آرتیست و سالن زیبایی شب عروسی خود دقت زیادی به خرج می دهند. دوره آموزش آرایش عروس ایرانی، آموزش آرایش عروس هندی، آموزش آرایش عروس اروپایی و به طور کلی، آموزش آرایش عروس کامل در آموزشگاه مریم رحیمی فرد به شما ارائه می‌شود.
در این دوره ابتدا فرم‌ها و رنگ‌های مختلف پوست را می‌شناسید. سپس لازم است که یک سری نکات کلی را برای میکاپ عروس یاد بگیرید. در این حین، انتخاب مدل گریم و میکاپ مناسب برای هر نفر به شما یاد داده می‌شود. نکاتی که برای آموزش آرایش عروس کامل یاد می‌گیرید شامل تمیز کردن صورت، پاک کردن چربی‌های پوست، استفاده از کرم و مواد مناسب با توجه به رنگ و نوع پوست، نحوه زیرسازی پوست و انتخاب مواد مناسب می‌شود.

دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد
دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

در مرحله آخر دوره  در آموزشگاه مریم رحیمی فرد، هنرجو نحوه صحیح انجام میکاپ و ترتیب انجام هر مرحله از میکاپ و گریم عروس را به صورت کامل و عملی یاد خواهد گرفت. برای یادگیری بهتر این زمینه لازم است که هنرجو انواع میکاپ و گریم را به روی پوست‌های مختلف انجام دهد. به این ترتیب اثر و نتیجه کار از نزدیک قابل مشاهده است و هنرجو می‌تواند نقاط ضعف کار خود را به خوبی برطرف کند.

در مرحله آخر آموزش ، که شامل آموزش آرایش عروس ایرانی، آموزش آرایش عروس هندی، آموزش آرایش عروس جدید، آموزش آرایش عروسکی و… می‌شود، می‌توانید انواع این آرایش‌ها را به صورت عملی به روی پوست‌های مختلف انجام دهید تا اثر و نتیجه هر کار را از نزدیک مشاهده کنید. در دوره آموزش آرایش عروس و گریم، بعد از اینکه امور مربوط به گریم و میکاپ چهره را به صورت کامل یاد گرفتید، لازم است که نحوه ست کردن ناخن، آرایش بدن و میکاپ چهره را نیز به طور کامل آموزش ببینید. در این حین تمامی اصول مهمی که برای آرایش عروس به کار شما می‌آید به شما آموزش داده می‌شود. با بالا رفتن مهارت و کیفیت کار شما، مشتریان از نتیجه کار شما راضی بوده و دوباره برمی‌گردند. این دوره آموزشی در آموزشگاه مریم رحیمی فرد با ارائه آموزش‌های کاربردی و تخصصی، به روی سود کسب و کار شما در آینده تأثیر مستقیم می‌گذارد.

سر فصل های دوره آموزش آرایش عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد

آموزش آرایش عروس برای پوست چرب
آموزش سایه اصلی و حرفه‌ای
آموزش مژه گذاری به صورت سه بعدی
آموزش آمبره کردن لب
آموزش هاشور و صابون ابرو
آموزش آرایش عروس ایرانی
آموزش آرایش عروس هندی
آموزش آرایش عروسکی
آموزش آرایش عروس کامل

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش آرایش عروس ، فایل صوتی زیر را بشنوید :
….

مدارک قابل ارائه در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

آموزشگاه مریم رحیمی فرد به هنرجویان خود تضمین می‌دهد که ضمن آموزش آرایش عروس کامل، به طور دائم از هنرجوی خود پشتیبانی می‌کند. این پشتیبانی حتی در زمانی که هنرجو به بازار کار وارد شود هم ادامه دارد. در پایان دوره آموزش آرایش عروس ایرانی، هندی و سایر کشورها، هنرجویان در آزمون شرکت می‌کنند. با اخذ حداقل نمره آزمون، مدرک فنی و حرفه‌ای از سازمان رسمی فنی و حرفه‌ای کشور به این هنرجوها داده می‌شود.
اگر شما در دسته کسانی هستید که دوست دارند ادامه زندگی خود را در کشورهای دیگر بگذرانند، خبر خوشی برای شما داریم. ممکن است به شرکت در دوره آموزش آرایش عروس علاقه داشته باشید اما با خود فکر کنید که بعد از مهاجرت شما به یک کشور خارجی، مدرک فنی و حرفه‌ای این آموزشگاه به درد شما نخواهد خورد. در اینجا لازم است بگوییم که شما می‌توانید در انتهای دوره ، مبلغ بیشتری را پرداخت کنید تا مدرک QAL انگلیس به شما ارائه شود. این مدرک در سطح بین المللی معتبر است و می‌توانید آن را به هر زبانی که دل شما بخواهد ترجمه کنید. با داشتن این مدرک در سطح بین المللی می‌توانید در حوزه آرایش عروس فعالیت داشته و کسب درآمد کنید.

مراحل آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

اگر بخواهید در یک زمینه متخصص شوید، بهتر است که آموزش خود را مرحله به مرحله پیش بگیرید. در دوره این دوره آموزشی ، آموزش آرایش عروس ایرانی، آموزش آرایش عروس هندی و آموزش آرایش عروس کامل به شما آموزش داده می‌شود. در این دوره ابتدا با مقدمات میکاپ عروس آشنا می‌شوید. از جمله مقدمات میکاپ عروس می‌توان به طراحی آرایش بر اساس فرم صورت عروس اشاره کرد. در مرحله بعد باید زیرسازی آموزش را یاد بگیرید. در این زمینه نکات مهمی وجود دارد که رعایت همین نکات، تفاوت کار با کیفیت و بی کیفیت را مشخص می‌کند. در مرحله سوم لازم است که نحوه طراحی و اجرای انواع میکاپ چشم و ابروی عروس را یاد بگیرید. سپس نکاتی که درباره کانتور لب وجود دارد را یاد می‌گیرید و نوبت آن می‌رسد که هر کدام از مراحل آموزشی را به روی صورت مدل زنده انجام دهید. هنرجویان دوره آموزش آرایش عروس مریم رحیمی فرد این کار را در کنار مربی خود انجام می دهند؛ این کار باعث می‌شود که نقاط ضعف خود را بشناسند و در کنار مربی آن‌ها را برطرف کنند.

نحوه برگزار شدن دوره آموزش آرایش صورت در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

کلاس‌های دوره آموزش ، به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. طبق قوانین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، حداکثر تعداد افراد مجاز در کلاس‌های خصوصی برابر یک تا سه نفر، در کلاس‌های نیمه خصوصی برابر با 3 تا 8 نفر و در کلاس‌های گروهی برابر با 8 تا 15 نفر است. بعد از اینکه ظرفیت کلاس‌ها پر شد، با مربی هماهنگ می‌شود و طبق درخواست مربی و هنرجویان، چند روز در هفته یا کمتر، یا بیشتر برگزار خواهد شد.  این دوره به صورت حضوری برگزار می‌شود که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت نیمه خصوصی و گروهی وجود ندارد.

شرایط برگزاری دوره آموزش آرایش عروس برای افراد خارج از تهران

اگر شما در شهرستان‌ زندگی می‌کنید، می‌توانید در دوره‌های آموزش آرایش عروس شرکت کنید. آموزشگاه مریم رحیمی فرد دوره‌های آموزش آرایش عروس کامل خود را به شکل فشرده و نیمه فشرده برگزار می‌کند. هنرجویان عزیز می‌توانند زمان‌های کلاس خود را با مربی هماهنگ کنند تا به راحتی در دوره خود شرکت کرده و مهارت آرایش عروس را به خوبی یاد بگیرند. اگر مدت زمان کمی برای شرکت در دوره‌های آموزشی دارید، می‌توانید کلاس‌های فشرده را انتخاب کنید و زمان آن را با مربی خود هماهنگ کنید.

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

برای میکاپ و گریم عروس ، به تمام وسایل آرایشی مثل رژ لب، خط چشم، ریمل، انواع کرم‌های زیرسازی آرایش، سایه، مداد ابرو و… نیاز دارید. علاوه بر آن، هنگامی که کار آرایش عروس را انجام می‌دهید باید فکری به حال ناخن‌های عروس خانم هم بکنید. همچنین باید موهای عروس خانم شینیون شده و آماده شوند. هر کدام از این کارها، نیازمند ابزار و مهارت خاصی هستند که در اختیار شما قرار خواهند گرفت. این وسایل قبل از شروع کلاس‌ها در قالب یک پک آموزشی در دسترس شما قرار می‌گیرد و هزینه آن هنگام محاسبه هزینه کلاس، دریافت می‌شود.

مهارت های شما بعد از دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد
مهارت های شما بعد از دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

 

مهارت های شما بعد از دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه مریم رحیمی فرد

بعد از اینکه دوره آموزشی به پایان رسید، تسلط کاملی به آموزش عروس خواهید داشت. در واقع تمام تکنیک‌های به روز آرایشگری را یاد می‌گیرید و می‌توانید به مشتریان خود ارائه دهید. در نهایت بعد از شرکت در دوره آموزش آرایش عروس آموزشگاه مریم رحیمی فرد، می‌توانید به راحتی کسب و کار خود را شروع کنید و یا کسب و کار فعلی خود را بهبود ببخشید.

برای کسب اطلاع بیشتر ، شهریه  و زمان شروع دوره با ما تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگذارید.

چه بازار کاری در انتظار شما است؟

میکاپ و گریم عروس از مهم‌ترین خدماتی است که در تمامی سالن‌های زیبایی ارائه می‌شود. حتی اگر بخواهید به کشورهای دیگر مهاجرت کنید، به راحتی می‌توانید از مدرک بین المللی خود استفاده کرده و مشغول به کار شوید. انجام گریم تخصصی یکی از مهارت‌هایی است که بعد از گذراندن دوره آموزش آرایش عروس یاد خواهید گرفت؛ در واقع میکاپ آرتیست‌ها از این کار درآمد خیلی خوبی کسب می‌کنند. هنرجو می‌توانید با گرفتن مدرک فنی و حرفه‌ای، به طور مستقیم وارد بازار کار شود و در سالن‌های زیبایی کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *